fbpx

Artykuły W Businesswoman and Live

 

Nigdy sie Siebie Nie Wypieraj  Kobieto cz.1 

Twoja największa siła tkwi w Twojej kobiecej energii, a nie wchodzeniu w męską energię.
Pracujesz, robisz karierę, jesteś perfekcyjna, samodzielna, niezależna.
Ale często mimo sukcesu, poświęcenia, działania, czujesz się w środku wypalona, zmęczona, zdezorientowana?
Oj, już widzę i czuję, że niektóre z Was myślą: szybko, efekt, konkret, daj narzędzie, teraz, natychmiast.
 Albo, po co mi te pytania, nie mam czasu na kontemplacje…,

czytaj dalej 

 

Nigdy sie Siebie Nie Wypieraj  Kobieto cz.2 

Gdy pojawi się emocja, wejdź w nią, przeżywaj. Odczuwaj ją głęboko. Bez oceny. Może pojawi się
kolejna i kolejna. Pozwól im być, nie stawiaj oporu. Puszczaj je wolno JAK RAZ COŚ ZOBACZYSZ TO nie możesz już tego ODZOBACZYĆ„Ale ja nie mam czasu na takie bzdury, jak pogaduszki, spotkanka o niczym.Daj spokój, ja wszystko mam od a do zet zaplanowane, cały dzień w ruchu.I nie mam czasu na taki bezcelowe spędzanie czasu.”Tak mi odpowiedziała Elżbieta, kiedy zaprosiłam ją na spotkanie kobiet.

czytaj dalej...

 

Wywiad: Dzięki życiu w zgodzie ze swoją żeńską energią uzyskamy prawdziwy sukces i spełnienie 
  1. Joanno, na Twojej stronie internetowej www.joannagrabska.pl znalazłam zdanie, które mnie zastanowiło. „Dzięki życiu w zgodzie ze swoją żeńską energią jesteś w stanie uzyskać prawdziwy SUKCES, SPEŁNIENIE, we wszystkich sferach Twojego życia – RELACJACH, BIZNESIE, ZWIĄZKACH, PIENIĄDZACH, PASJACH”. Co to znaczy?
  2. Często kobiety biznesu, chcą na drodze zawodowej dorównać mężczyznom, zatracają swoją kobiecość. Jak ją odzyskać? I dlaczego tak postępując, popełniamy błąd?…

Dokładnie to, co jest tam zawarte  Żyjesz często oczekiwaniami innych, presją prestiżu, poczuciem obowiązku, własnym przekonaniem o byciu silną i niezależną. Działasz po męsku, rywalizując, walcząc. I obserwuję po kobietach,z którymi pracuję

czytaj dalej…

 

 

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.