KOCHANKA, CO DAJE  ZA DUŻO, UMIERA,POWOLI…

Czekasz, kochanka, dajesz z siebie wiele, brak decyzji, kręcenie się w kółko w zamian.Twoje powolne umieranie w emocjach, powoli , niezauważalnie.

Poczytaj.

Taki mail dostałam w piątek, od kobiety (kochanka) Iza po konsultacjach ze mną.

Zmieniam nieco samą treść, ale sens zostaje, żeby mogła pozostać anonimowa.

Pani Joanno, wczoraj miałam konsultacje o zdradzie  15 minut. To był taki wgląd i ustawienie systemowe. Ja, on i jego obecna żona.

On mały na podłodze, kiwający się, nieobecny, ona i ja duże nad nim. Nie patrzył na nas.

Faktycznie, poczułam się jak mama nad małych chłopcem.

Nic męskiego, żadnej męskiej siły od niego nie czułam.

I jak wiesz, od ponad 6 miesięcy, mimo, że się spotykamy, seksu nie ma.

A spotykamy się lat 4.

No i teraz myślę, jak wejść w rolę kobiety, żeby on znowu spojrzał na mnie. Siedzę i ryczę. 

To mnie poruszyło.

Zrobić coś, żeby On na mnie spojrzał…?!!

Ku, ( tu słowa, które fejsbuk uważa  za niestosowne w reklamach), aaaaa

I tak odpisałam:

To nie jest kiepski stan.
Może właśnie taki, w którym ryczysz…, wreszcie, zamiast być silną…., za bardzo.

  • W SILE CHCESZ UMRZEĆ ?
  • CZY TO JEST W OGÓLE RELACJA, KTÓREJ CHCESZ, ŻEBY TRWAŁA W TYM STANIE DALEJ?
  • Serio?
  • Tak Ci dobrze z tym?- klepię w przypływie w klawisze, prowokując.

I może, zobacz, ty się skupiasz na seksie i jego braku,zamiast na tym, kim do cholery w ogóle jesteś w tej relacji zdrady i uwikłania.
On sobie przychodzi kiedy chce, nic nie robi, żeby to rozwiązać po męsku w jedną albo druga stronę, żre energię, twój czas, co TY z tego masz?

Serio, kochanki utrzymanki, co im faceci płacą, mają lepszą sytuację energetyczną, bo jest wymiana energii ( w postaci kasy na ten przykład). A może to błogosławieństwo, że nie ma tego seksu?

Tak, praca tego typu co ze mną,  to obnażanie prawdy, dochodzenie do siebie, na początku bardzo boli ,bo zrywa maski, obnażą samookłamywanie się.

Jeśli mogę coś na tu i teraz podpowiedzieć:
Skup się na sobie, tylko na sobie!!
Kim jesteś?
Jak naprawdę chcesz żyć? Czy to, co on Ci dawał, to szczyt Twoich marzeń?  Czy nawet z seksem z nim, chcesz tak dalej do końca życia, w ten właśnie sposób?

Zacznij z intencji dla siebie samej, swej wartości i boskości jako kobieta (bo nią jesteś) a nie, żeby Cię chciał…, mężczyzna, który
siebie samego nie widzi, nie umie podjąć decyzji, kłamie i oszukuje.

Dupek,  tchórz, i lelija … krótko mówiąc.Prowokuję, tak właśnie…

Pracując z kobietami w takich sytuacjach, to najpierw zaczynamy od oczyszczenia intencji do samej siebie, tak to trzeba ruszyć.
Kim Ty jesteś dla Siebie, najpierw i zawsze.Ty pierwsza.Sesje, warsztaty, ustawienia, webinaria, do tego właśnie się sprowadzają.

Na to ona mi w kolejnym mailu:

Proszę powiedz mi tylko jeszcze to, jeżeli ja przez 4 lata mu wszystko z siebie oddawałam totalnie !!!! a on mi nic to znaczy, że ON ma wobec mnie ogromny energetyczny Dług ??? co z tym?

A, to mega pytanie było. Poczytaj, jeśli Ciebie to dotyczy:

Mega pytanie.

Ty dawałaś i dawałaś. Czyli byłaś w biegunie nadmiaru dawania. Przynajmniej w tym życiu.

Coś jakbyś tylko wydychała powietrze, a nie wdychała. Ile można? Na wydechu?

I ten nadmiar dawania rodzi frustracje, złość, rozczarowanie, wydrenowanie z energii życiowej, sił witalnych.  Dajesz, bo chciałaś, żeby było dobrze, żeby się zdecydował. Przynajmniej tak jawnie, tu i teraz. Ruch ducha może być zupełnie odmienny. Ale to już temat na sesję.
On brał.
Brał za dużo.
Ten co bierze, ma często takie poczucie winy, które powoduje, że ucieka.
Bo jak dajesz za dużo, to druga strona czuje się mała, ma poczucie winy, takie które skutkuje ucieczką.
I tak sytuacja domaga się wyrównania.
To, żeby on teraz zrobił inaczej, na to nie masz wpływu.
Masz wpływ na siebie.
Można wziąć. Pożycz od niego kasę i nie oddaj, na ten przykład. Chciej coś od niego, daj mu coś do zrobienia. Albo zrób coś co go zaboli, serio. Wkurwij się, zwyzywaj, porysuj auto, rozwal smartfon, narób mu wstydu w robocie, nie będziesz taka święta…
A tak nade wszystko, powtarzam, tylko Ty i Ty, dla siebie, najpierw …, do swojego życia w pełni.

I kolejnego dnia, w sobotę, płynie korespondencja:

Ale co, jeżeli nie dojdzie do wyrównania myślałam, że napiszesz co się dzieje z facetem, jeżeli nie dojdzie do wyrównania energii a jest mega dużo, bo On brał, a ja dawałam.

 To ja na to:

Nie ma co oczekiwać od drugiej strony, że ma coś zrobić, żeby Ci wyrównać. Dawałaś sama, nikt ci kałasznikowa do skroni nie przystawiał, chciałaś dawać, do swojej też iluzji. Rozczarujesz się tylko.
Ty możesz wyrównać, albo/ i odpuścić i zająć się swoim życiem,

A co z facetem, …, to go będzie osłabiać dalej, tak mi się wyświetliło, zawsze w niedoborze.

A tak btw…, kolejna, gwiazda :), którą głównie interesuje co z nim, a nie co ze sobą zrobić…:)))

Zaś ona mi zaraz odpisuje:

Tak, ale dopiero do mnie dociera, że ja sama sobie kuku zrobiłam i to duże bardzo.

Teraz do mnie dociera, że ja dawałam jak głupia jakaś a on brał, że ja wcześniej tego nie wiedziałam, że musi być równowaga.

A mało tego, ile razy ja byłam tak wkurwiona, a on, gdy sięgał ten wkurw zenitu, jakoś mnie ułagodził za każdym razem.

I ta moja złość wkurw był tak spychany tłumiony przez te lata, że ja teraz nawet nie umiem poczuć tych emocji czuję w sobie coś czego nie umiem uwolnić.

Mam 48 lat i całe życie byłam opiekunką zawsze przed szereg, bo tak w domu byłam nauczona, bo mama wszystko robiła. Szkoda mi tych lat.

Dopiero Ty mi oczy otworzyłaś. To tak jakbym z workiem foliowym na głowie ŻYŁA, bo mi nigdy nie wolno było wyrażać uczuć tylko tak grzecznie i wiadomo, że mężczyźnie się usługuje.

BOŻE a ja tak chcę być kobietą i stać w tej energii i tylko się boje czy w moim wieku mam jeszcze szanse na Miłość, w której będę Kobieta a nie matką, pod płaszczykiem kochanki. 

Pozdrawiam serdecznie -Iza.

To mnie poniosło😉

Laska, ja Cię uduszę …;) zaraz.

Już się odbiło jakoś po tym mini ustawieniu. Zaufaj tylko i nie drąż tego co i jak było na tym ustawieniu. Działa.

Teraz czas, kiedy zobaczyłaś to, do ruchu, do radosnej pracy ze sobą, do stawania do siebie.  Do tego KIM
Naprawdę Jesteś- Istotą Światła, Kobietą.
A jak mi będziesz jęczeć, 🙂 że masz 48 lat( ja dokładnie też tyle) , to ja mówię zawsze, a za rok będzie 49, 50, potem 51,..itd…

Miałam kiedyś najstarszą jak dotąd klientkę 65 lat.
Uwikłania, kłamstwa, małżeństwo bez miłości, nie wiedziała czy ich córka to córka z mężem, czy kochankiem ( córka ma 32 lata).

I wiesz co mi powiedziała?
„Powiedz tym kobietom, co same siebie oszukują w taki lub inny sposób, niech nie wahają się przed prawdą ani chwili, niech zadbają o siebie w każdym wieku. Ja zwlekałam, uciekałam, teraz przyszłam, ale mam świadomość, że uciekło mi tyle czasu…, i to jest w tym trudne, i jeszcze cieszę się, że ileś czasu zostało, który mogę żyć prawdziwie…, nawet dla 1 – go prawdziwego dnia, warto, w każdym
wieku…”

I OSTATNI MAIL od niej

OK :))) na razie milczę już, ale teraz od naszej rozmowy jestem na etapie rozmyślania o sobie i myślę o swoim życiu od dzieciństwa i relacje z mężczyznami no nie wygląda to dobrze. Na razie skupię się na sobie jak radzisz i szukaniu jak to jest być kobietą bo jeszcze nie wiem zawsze byłam w energii tej opiekującej a Ty mówisz, że to matka to będę rozkminiać . Do usłyszenia na razie paaa
Ależ Ty masz cierpliwość a wiem że czasami wiercę dziurę w brzuchu 🙂

A jak jesteś w podobnej sytuacji, to jak wyglądałaby by mail od Ciebie?

Napisz 🙂

Dane, imię, nieco zmienione.

15 minutowa bezpłatna konsultacja  

Kliknij w przycisk poniżej, napisz do mnie.

Jeśli dotyczy Ciebie podobna sprawa, jak opisana w tej historii, lub jesteś w innej roli.

Umów się na 15 minut konsultacji

6 + 14 =

Podczas konsultacji:

  • Zadam Ci kilka istotnych pytań dotyczących Twojej sprawy i dam, jeśli sobie życzysz kilka wskazówek do dalszych decyzji i/ lub podam bezpłatnie możliwe ćwiczenia, które możesz zacząć robić.
  • Dyskrecja zapewniona.
  • Uwaga-podczas tych konsultacji NIE robię ustawień, ani wglądów, ponieważ jest to przestrzeń zarezerwowana już na konkretną pracę.
  • Z tej opcji zapraszam do korzystania tylko raz.

Jak wyjść ze strefy lęku, wejść w strefę komfortu i żyć tak jak tego chcesz

W poprzednim wpisie, opisałam i dałam swoją definicję strefy komfortu. Która to definicja zaprzecza tej , jaka powszechnie znasz. Nazwalam ja strefą lęku. Dzisiaj - krótko o tym , jak wyjść ze strefy lęku i obaw. Zacznę od przykładu i połączę to z prostym ćwiczeniem, które , możesz zrobić tu i teraz. Weź swoją jedna sytuacje życiową, która...

Strefa komfortu? Naprawdę?

Strefa Komfortu?- Naprawdę? Pewnie znasz to powiedzenie, że aby coś zmienić trzeba wyjść poza strefę komfortu. I tak powtarzamy tę frazę, moim zdaniem, często bezmyślnie. Tak – bezmyślnie. Zastanów się. Jakim naprawdę komfortem jest dla Ciebie tkwienie w pracy, której nie lubisz, ale jesteś z obawy, że nie znajdziesz lepszej?  Albo, że nie...

Co jest naprawdę dla Ciebie ważne, jakie masz priorytety

Co jest narawdę dla Ciebie ważne,jakie masz priorytety Kiedy ostatnio przyszło Ci na myśl pytanie- jak długo jeszcze pożyjesz? Bo mi w zeszły czwartek. Do tego skłoniła mnie moja najserdeczniejszą przyjaciółka oraz obserwacja tego co się dzieje w Europie i na świecie. A nawet bez takich obserwacji. Naprawdę nie wiesz, ile czasu Ci jeszcze...

Sprawcza Ofiara Sukcesu

  Sprawcza Ofiara Sukcesu Dorota. 44 lata. Dyrektorka. Dzwoni do mnie, żeby się umówić na sesję. Właściwe to nie jest przekonana, bo ona, podkreśla lubi wszystko sprawdzić, mieć pod kontrolą, i czy ja jestem jej w stanie udowodnić, że po pracy ze mną to rzeczywiście u niej coś się zmieni. Milczę. Bo i tak nie daje mi dojść do głosu :). To...

Obfitość i Dobrobyt – Czy jest tym, co wszyscy myślimy?

Z czym się Tobie kojarzy obfitość i dobrobyt? Nie trzeba zgadywać. 95% ludzi utożsamia obfitość i dobrobyt z bogactwem finansowym, posiadaniem luksusowych dóbr, wolnością finansową. W sumie to jest przecież możliwe, że masz już to wszystko. I bardzo dobrze - zapracowałeś, zasłużyłeś, poświęciłeś wiele czasu, wysiłku, swoich zdolności. Jednym...

Jak bardzo złe jest dawanie miłości? Dręczą Cię trudności w związku?

JAK BARDZO ZŁE JEST DAWANIE MIŁOŚCI   Dręczą Cię trudności w związku albo go nie ma, albo musisz coś w nim zmienić, bo Ci już trudno i nie dajesz rady. Mogę z Tobą być, ale nie muszę - SERIO………? Jak duchowe podejście do relacji staje się pułapką? Kasia, lat 43, pełna idei o miłości, duchowości, rozwoju osobistym, duchowym, wszelakim... Wiele wie....

Jak się wkur…sz w sprawie swoich pieniędzy , Kobieto Sukcesu

Jak się kobieto sukcesu  WKUR…SZ W SPRAWIE SWOICH PIENIĘDZY Basia, lat 43. Pracuje jako handlowiec- ekspert, doskonała zresztą. I kocha to co robi. Kobieta sukcesu. Dzwoni do mnie wkurzona. Ale jak. 🙂 Krzyczy mi w słuchawkę. Wściekła. A ja się cieszę, bo czuję, że to wynik ostatniej sesji i tego co zobaczyła w swoich relacjach z mężczyznami....

Umów się na 15 minut konsultacji

14 + 1 =

Dlaczego Nie Powinnaś Egzekwować Umów

Dlaczego nie warto egzekwować umów? Co zyskujesz zwalniając kogoś z obietnicy? Obietnica dana z miłości,czy ze strachu? Nie powinniśmy nigdy nikomu niczego przyrzekać ani obiecywać. Dopóki nie jest to naszą najgłębszą Prawdą z Serca. Powodem, dla którego trudno nam jest dotrzymać danego słowa jest to, że popadamy w konflikt ze swoją...

Kobieta I Biznes Za Kulisami, Sukces Przerażonej Dziewczynki W Garniturze

Kobieta I Biznes Za Kulisami, Sukces Przerażonej Dziewczynki W Garniturze Czy warto być silną i niezależną? Co się z Tobą dzieje, kiedy jesteś taka niezależna? Czym naprawdę jest tzw. "niezależność"?  Iza, lat 47. Własna firma. Sukces. Kobieta sukcesu. Wedle standardów tak zwanie obowiązujących w tzw. „współczesnym świecie”. Rozwiedziona, mąż jej...

Obfitość i Dobrobyt – Czy jest tym, co wszyscy myślimy?

Z czym się Tobie kojarzy obfitość i dobrobyt? Nie trzeba zgadywać. 95% ludzi utożsamia obfitość i dobrobyt z bogactwem finansowym, posiadaniem luksusowych dóbr, wolnością finansową. W sumie to jest przecież możliwe, że masz już to wszystko. I bardzo dobrze - zapracowałeś, zasłużyłeś, poświęciłeś wiele czasu, wysiłku, swoich zdolności. Jednym...

Żyjesz w zgodzie z zasadami? To źle żyjesz

  Żyjesz w zgodzie z zasadami?  To źle żyjesz. Jakie pułapki kryją się w życiu w zgodzie z zasadami? Czyich zasad naprawdę przestrzegasz? Czym są zasady Twojego serca? Marzena, lat 42. Dyrektorka w dużej firmie.  Się wybrała do mnie, do Gdyni aż z Katowic. Szmat drogi. Przedtem do mnie dzwoniła, że kontakt ma od koleżanki, która u mnie była...

Konkurs Niewolniczek Sukcesu – W jakiej dyscyplinie przodujesz ?

  KONKURS NIEWOLNICZEK SUKCESU, W JAKIEJ DYSCYPLINIE PRZODUJESZ  Jak często definiujemy sukces jako kobiety? Jak dużo nas kosztuje sukces? Czy sukces możesz osiągać lekko, przyjemnie i łatwo?  Kobieto sukcesu  Ot spotkanie przyjaciółek. Pewnie bywasz na takich. Kawa, ciastko i wino. Kobiety z sukcesem. Cudowne, dobre, moje przyjaciółki....

Jaka jest cena za Twoje jaja, kobieto sukcesu?

Jaka jest cena za Twoje jaja, kobieto sukcesu? Renata. Lat 44. Właścicielka niewielkiej firmy usługowej. Się pojawiła na warsztacie w sprawie energii męskiej, kobiecej i jak przyciągnąć wartościowego mężczyznę. Pojawiła się, siadła z hukiem na krześle. Trochę tak BARDZO PEWNA SIEBIE.  Spóźniona. Zwracająca uwagę na siebie. Znam ją z sesji...

Co robić po sesji ustawień systemowych

Co robić po sesji ustawień systemowych ? To pytanie, jakie  zadaje każda osoba, z którą pracuję w sesjach ustawień systemowych/ duszy, lub sesjach 3U(Ujrzyj , Uszanuj, Uwolnij).   Po pierwsze : Pozwól duszy  i polu informacji działać. Najpierw dusza, potem działanie. Nie działaj nadmiernie. Odpuść analizy, co i jak, dlaczego. Zaufaj, że się...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *