Joanna Grabska 

Ustawienia hellingerowskie, archetypowe, terapie w Czystym Świetle, wglądy jasnowidzące w Twoje wzorce, sytuacje osobiste, biznesowe 

I ho`okâhi ka umauma, ho`okâhi ke aloha

„Wszystko łączy się w harmonii i miłosci” ( przysłowie hawajskie) 

  • 20 lat doświadczenia jako trener, coach, doradca biznesowy i Z dyplomem MBA, kursami Business Teacher, darem szerszej intuicji, wglądów.
  • 25 000 uczestników moich szkoleń i warsztatów w Polsce, Kanadzie, Irlandii, Belgii, Hawajach.
  • 2000 dni na salach warsztatowych, pracy indywidualnej w zmianie i transformacji.

A dzisiaj  moje bogate doświadczenie biznesowe, trenerskie, konsultingowe połączyłam z pracą duchowa, w Źródle Wszystkiego co Jest.

Z serca, czystej intencji, w CZYSTYM ŹRÓDLE,  logicznie, konkretnie, z rezultatem.  Kiedy  już wyczerpane zostały metody logiczne, psychologiczne, i ciągle tkwisz w tych samych schematach, problemach. To dusza woła o głos. Twoja Jasna Strona domaga się uwagi. 

Pomagam odzyskać Ci  równowagę wewnetrzną wolność od stresu, podejmować  trafne decyzje  osobiste i biznesowe w pełnej ZGODZIE ZE SOBĄ, TYM KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ  ( a o czym zapomniałeś) i Twoim NAJWYŻSZYM DOBREM, pracując na głębokim duchowym poziomie, z energią, Czystym Światłem, w Prawdzie.  

Lata pracy w biznesie , jako konsultant, trener biznesu wspierają pracę duchowa, przenosząc ją w obszar konkretnych rozwiązań i działań dla Najwyższego Twojego Dobra. 

Bo Ty, to osoba. A  wszystkie obszary Twojego życia wpływają na siebie.

Traktowanie ich osobno i tylko na poziomie logicznym  prowadzi do płytkich, krótkotrwałych, doraźnych rozwiązań.  To co wydaje się być problemem zawodowym lub w związku, lub finansach, to tylko wierzchołek góry lodowej. To iluzja Ego, że chodzi o związek,biznes, karierę czy finanse.Najpierw zawsze chodzi o Ciebie, Twoje schematy, Twoje wzorce, blokady energetyczne, na różnych poziomach Twojego istnienia. I tu dostaniesz dogłębne rozwiązania, na wszystkich poziomach swojego Ja. 

Abyś uzyskał/uzyskała długotrwałe, pozytywne efekty, potrzeba pracy na 3 poziomach: duchowym, emocjonalnym, i logicznym. 

Dlatego łączę metody duchowe: praca w przestrzeni serca, czystym świetle, polu morficznym,  konstelacje i ustawienia rodzinne, aspektowe, Metoda 3u – uwalnianie blokad emocjonalnych i uspokajanie pędzących myśli, METODA 100% ,  regres ( w tym w przeszłe wcielenia),WGLĄDY W PRZESZŁE WCIELENIA,  WGLĄDY  JASNOWIDZĄCE wspierające Twój Potencjał DUCHOWY, ŻYCIOWY, MATERIALNY, coaching biznesowy w różnych modelach, coaching prowokatywny oraz mentoring w biznesowych modelach.  Pracuje z Tobą na poziomie duszy, serca, emocji, i  konkretnych decyzji oraz planów działania we wszystkich obszarach twojego życia. 

W tym pomaga mi 20 letnia praktyka biznesowa, połączona teraz z głęboką pracą duchową. Bo wtedy jest prawdziwie. 

 

Posiadam dar tzw. szerszej intuicji, jasnowidzenia, wglądów w tzw. wiedzące pole(ludzie obawiają się tego słowa, ale to sprawa, którą łatwo racjonalnie wytłumaczyć).

Dzięki temu darowi, mogę pomóc szybciej dotrzeć do przyczyn Twoich spraw, które nazywasz problemami.

Dar ten pozwala dostrzec mi Twoje siły i moce, ale też blokady, nieuświadomione wzorce, które prowokują powtarzające się i niechciane sytuacje w Twoim życiu i biznesie.  Widzę ukryte dynamiki wszelkich relacji prywatnych i firmowych. Które to dynamiki jako ukryte, często sabotują  Twoje cele, plany, działania.

Poprzez pracę ze mną na głębokim poziomie duchowym, jak i pracę na poziomie umysłu, decyzji celów, możesz osiągnąć swoje cele i rezultaty szybciej, lżej, w „dobrych wibracjach”.

Tego uczę, tak pracuję. 

To pomaga w szybszym rozwiązaniu trudnych spraw i dotarciu do sedna problemu (np. w firmie, z klientami, osobistych), które często jest zupełnie gdzie indziej niż logicznie zakładamy. Polega to na uświadomieniu sobie głęboko ukrytych blokad, ujrzeniu ich i przepracowaniu w sercu i umyśle, w Twoim polu informacyjnym , raz na zawsze. 

Pracuję też z aspektami kobiecości i męskości w biznesie i życiu  Szczególnie moja praca w tym obszarze kierowana jest do Kobiet Biznesu, które czują zmęczenie, dysonans i smutek, kiedy nadmiernie pracują w „męskim stylu”.

Stawiam na konkrety (w życiu i biznesie) konfrontowanie się, decyzje i głęboką pracę duchową, popartą decyzjami ku konkretnej zmianie.

Duch, serce, Logika, Decyzje, Działania.

Jestem autorka serii artykułów w Businesswoman and Life- Dla Kobiet Biznesu, NIGDY SIĘ SIEBIE NIE WYPIERAJ, gdzie poruszam problem utraconej lekkości i kobiecości u Kobiet Biznesu.

 

Moim zdaniem, oddzielnie życia prywatnego od pracy to sztuczny twór, nakładanie masek, dzielenie się na części, kiedy jesteś całością.
 Moje przekonania zgodnie z którymi pracuję w życiu i biznesie.
  • Jestem za PRAWDĄ i życiem z miłości a nie poczucia winy, wstydu, obowiązku, wbrew sobie w każdej sferze życia.
  • Jesteś całością. Umysłem, duszą, ciałem. Uczucia z serca to prawdziwe i bezbłędne podpowiedzi zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym.
  • Naszymi wyborami i decyzjami kierują dwie siły-MIŁOŚĆ I STRACH.
  • Miłość to rodzaj energii, która rozciąga, otwiera, wysyła, zostaje, ofiarowuje, goi, decyzje podjęte z głębokiej MIŁOŚCI- są dobre dla ciebie i innych w dłuższej perspektywie czasowej.  
  • Strach kurczy, zamyka, wciąga, ucieka, chowa. Decyzje podjęte ze strachu (poczucie winy, wstyd, obawa przed osądem, oceną, wykluczeniem), dają życie w pozorach, wiecznej analizie, uzasadnianiu, lęku.
  • SKUPIAMY SIĘ NA ROZWIĄZYWANIU SPRAW, PRZYSZŁOŚCI, decyzjach, rezultatach.
  • Pracuję metodami coachingowymi, i duchowymi- co przyspiesza cały proces. Czasem jestem bardzo wprost „rzucam o ścianę”, stawiam lustra, prowokuję.  Czasem spokojnie, intuicyjnie, delikatnie. Boli i działa, szybko. Koi i działa, szybko.

 

 

Skontaktuj się ze mną!

7 + 12 =