Joanna Grabska – Inspirator Twojej Zmiany

Możesz nauczyć innych tego czym sam jesteś, tylko tego i aż tego.

Motto:
He aha te mea nui o te ao. He tangata, he tangata, he tangata

„Gdybym miała powiedzieć co jest najważniejsze w świecie – to ludzie, ludzie, ludzie”
Przysłowie polinezyjskie

Od 19 lat towarzyszę i pomagam firmom, ludziom prywatnie w podejmowaniu odważnych i głębokich zmian w organizacjach i życiu osobistym. Biznes z Sercem i Życie z Sercem – bo praca i życie – to nadal Ty i Twoje życie. Dlatego też łączę te 2 obszary w całość.

Robię to poprzez autorskie – oparte o narzędzia biznesowe i duchowe – szkolenia i doradztwo w firmach.

Moim zdaniem oddzielnie  życia prywatnego od pracy to , sztuczny twór, nakładanie masek, dzielenie się na części, kiedy jesteś całością.

Inspiruję do podejmowania decyzji płynących prosto z uczuć i serca, wychodzenia poza „strefę komfortu”, którą nazywam strefą lęku, wygody, złudnego bezpieczeństwa. Robię to poprzez autorskie – oparte o narzędzia biznesowe i duchowe (intuicyjne) – szkolenia i doradztwo w firmach i bo jesteś całością

  • 19 lat doświadczenia trenerskiego i coachigowego.
  • 25 000 uczestników moich szkoleń i warsztatów w Polsce, Kanadzie, Irlandii, Belgii, Hawajach.
  • 2000 dni na sali szkoleniowej, coachingu,  intuicyjnej pracy indywidualnej.

Indywidualną pracę – COACHING
Szkolenia I Projekty dla firm (Skuteczne Zespoły Sprzedażowe) – więcej link do moderconsulting.pl
Do tej pory szkoliłam i inspirowałam ponad 25 tysięcy ludzi – to już miasto  w Polsce i w takich krajach jak Kanada, Belgia, Irlandia, oraz egzotyczne Hawaje.

Bazuję przy tym na typowo biznesowych narzędziach połączonych z podejściem „duszy i serca”. Stawia na konkretne działania, połączone ze szczerą intencją i głębokimi wartościami. A ta praca to jej pasja, powołanie, radość.

Autorka bloga „Trzymaj się siebie” i Biznes z Sercem. Autorka felietonów dla Business Manhattan, Dolce Vita oraz dobrze przyjętego e-booka.

Jestem tego absolutnie pewna, tego uczę i przekazuje podczas swoje pracy, że właściwą drogą dla firmy i ludzi, jest droga serca i ducha, wsparta umysłem, a nie odwrotnie. W praktyce przekłada się to na wyszukiwanie autentycznych talentów, głębokich wartości, prawdziwych najgłębszych celów i drogi życia u uczestników i w organizacji i przekuwanie ich w konkretne zasady postępowania – uczciwego, szczerego i z serca. Bo wiem, że tak można, że warto i się opłaca  I można żyć w radosnej zgodzie ze sobą, prowadzić biznesy w zgodzie z najwyższymi wartościami.

A prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci – syna (21 lat), córki (20 lat).
Z absolutną pasją do Polinezji, Hawajów, radości i autentyczności ludzi tam żyjących.

 Moje przekonania  zgodnie z którymi pracuję w życiu i biznesie.

 • Jestem za PRAWDĄ i życiem z miłości a nie poczucia winy, wstydu, obowiązku, wbrew sobie w każdej sferze życia.
 • Jesteś całością. Umysłem, duszą, ciałem. Uczucia z serca to prawdziwe i bezbłędne podpowiedzi zarówno w biznesie jak i życiu prywatnym.
 • Naszymi wyborami i decyzjami kierują dwie siły-MIŁOŚĆ I STRACH.
 • Miłość to rodzaj energii, która rozciąga, otwiera, wysyła, zostaje, ofiarowuje, goi, decyzje podjęte z głębokiej MIŁOŚCI- są dobre dla ciebie i innych w dłuższej perspektywie czasowej.  
 • Strach kurczy, zamyka, wciąga, ucieka, chowa. Decyzje podjęte ze strachu ( poczucie winy, wstyd, obawa przed osądem, oceną, wykluczeniem), dają życie w pozorach, wiecznej analizie, uzasadnianiu, lęku.
 • SKUPIAMY SIĘ NA ROZWIĄZYWANIU  SPRAW, PRZYSZŁOŚCI, decyzjach, rezultatach.
 • Pracuję metodami coachingowymi, i duchowymi- co przyspiesza cały proces. Czasem jestem bardzo wprost  „ rzucam o ścianę”, stawiam lustra, prowokuję.  Czasem spokojnie, intuicyjnie, delikatnie. Boli , i działa, szybko. Koi i działa , szybko.

kontakt@joannagrabska.pl
www.joannagrabska.pl

Tel. +48 600 315 620
Skype: juanita2401