Sesje specjalne- kochanki, uwikłania, pogmatwane relacje, zdrady 

BO BÓL JEST BRAKIEM MIŁOŚCI, A NIE DOWODEM NA JEJ OBECNOŚĆ 

Jesteś w jeden z tych trzech ról, albo jesteś w zagmatwanej sytuacji relacyjnej. 

 

6 TYGODNIOWY PROCES PEŁNEJ TRANSFORMACJI
To proces głębokiej pracy duchowej, ustawień hellingerowskich, archetypowych, intencji, wartości,  oczyszczania w Czystym Świetle  wzorców schematów, połączony z solidną pracą coachingową wiodąca Cię do celu, jakim jest  TWOJE NAJWYŻSZE DOBRO.
DO DECYZJI, których boisz się podjąć, mimo, że wiesz, że powinnaś.
Po to te sesje, abyś przeszła swoją głęboką transformację, aby takie sytuacje przestały Ci się przydarzać, i abyś wreszcie skończyła  drogę strachu, złości, frustracji, smutku, depresji i wyczerpania,

a weszła na swoją Właściwą Drogę Pięknej Istoty Światła, spokoju, radości, prawdy, miłości. 

Napisz do mnie, jeśli chcesz poznać szczegóły i porozmawiać o realnych, możliwych efektach, które możesz zyskać po tej pracy.

PRZESTANIESZ  I ZACZNIESZ
😒 Przestaniesz powtarzać te same schematy w swoich relacjach (np. wiązanie się z Piotrusiem Panem, mężczyzną niedostępnym, chłodnym, tatusiem.

Być wieczną czekającą Kochanką, wydrenowaną z sił, celu, głębokiej radości życia.

💖 Być pewną swojej wartości wewnętrznej jako Kobieta, dojrzałą, piękna, magnetyczną, i tym sposobem automatycznie przyciągać do siebie męskich otwartych, dojrzałych mężczyzn.
😒Przestaniesz „nosić” spodnie ( za dużo, za często )  i przejmować cały ciężar  relacji i jej utrzymania na siebie, wyzbywając się swojej kobiecej cząstki w pracy i w relacjach osobistych. 💖Być w pełni kobiecą i z kobiecej energii żyć w relacji, pracować,  doświadczając troski, wsparcia, i prawdziwego partnerstwa ze strony mężczyzny i współpracowników.
😒Przestaniesz tkwić w swoim więzieniu samotności, rozpaczy, uwikłaniu emocjonalnemu w sytuacje takie jak: samotność silnej kobiety zdrada,rozwód,bycie w trójkącie. 💖Pewną swojej wewnętrznej mocy, wartości. I żyć w radości, otoczeniu kochających szczerze ludzi, wsparciu, i miłości.
😒Przestaniesz udawać silną i niezależną, BRAĆ wszelką odpowiedzialność za wszystko, a czuć w środku wyczerpanie, słabość, zmęczenie, stres.  uciekać w używki, popadać w stany depresyjne, udawać życie na pokaz. 💖Zacząć życie z pełna energią, która prowadzi  i wspiera Cię w realizacji Twoich zapomnianych pod stresem i depresją marzeń. Zacząć życie swoje i autentyczne, bez obawy- co inni powiedzą, jak się prawdy dowiedzą.
😒Przestaniesz mieć wokół siebie nieprzychylnych ludzi, trudnych współpracowników, podwładnych i wiecznie te same „ schematy” w pracy. 💖Mieć wokół siebie ludzi, z którymi się rozumiecie, są równie jak Ty zaangażowani, i działacie w jednym kierunku, z mocą, lekkością, i radością.
😒Przestaniesz chaotycznie i wiecznie poszukiwać kolejnych metod, rozwiązań z Facebooka, kolejnych książek czy warsztatów, po których, po jakimś czasie wracasz w schemat tych samych problemów. 💖Zrobić pracę od początku do końca, z punktu, w którym jesteś, do punktu, w którym ‘NAPRAWDĘ CHCESZ ‘JUŻ BYĆ, W 3 MIESIĄCE głębokiej, duchowej, konkretnej, z gwarantowanymi rezultatami. 

 

Ceny i warunki : 

  • Sesja jednorazowa – minimalny  czas trwania to 2 godziny zegarowe. W tym czasie pracujemy ustawieniami systemowymi, archetypowymi, rodzinnymi,  wglądami jasnowidzacymi, oczyszczamy wzorce. Otrzymujesz również wskazówki i procesy do samodzielnej pracy. Co oznacza, że po jednej sesji Twoje efekty zaczniesz wzmacniać samodzielnie, bez ciągłej potrzeby pracy teraputycznej z kimś. Aby wykonać konieczne minimum pracy w sposób kompleksowy, trwały i rzetelny ,  oraz nauczyć Cię podstaw pracy ze sobą, potrzeba wystarczająco dużo czasu. Dlatego 2 godziny zegarowe  to minimum. 
  • Sesje możemy odbyć osobiście lub przez skype, viber, whatsap.
  • Warunkiem rezerwacji ustalonego terminu jest przedpłata za 2 godziny sesji – 800 zł.
  • Jeśli chcesz przerwać sesje po 2 godzinach ( gdy może być potrzebne więcej, zgłoś mi to proszę wcześniej).
  • Ważne, aby skoncentrować się na swoim procesie i intencji zmiany, powrotu do równowagi, swoim celu, zamiast na samej cenie.
  • Energia podąża za uwagą. Daj uwagę rozwiązaniom, a nie sabotującym myślom i przekonaniom  a przyjdą rozwiązania,czego konkretnie uczymy się też podczas sesji.

 

Jeśli masz pytania, napisz proszę do mnie.

 

Skontaktuj się ze mną!

6 + 9 =