Programy I Sesje Indywidualne 

To co np. nazywasz problemem w relacji lub biznesie może być wtórne, być rezultatem wzorców,schematów, uwikłań na wielu poziomach. Dlatego też pracując w Czystym Świetle, Prawdzie,  docierasz do głębi swej istoty, prawdy o sobie. 

Chodzi  o równowagę i transformację na wszystkich poziomach : duchowym, emocjonalnym, konkretnych rozwiązań, decyzji, zmian. 

Formy pracy indywidualnej 

  1. 2 GODZINNE SESJE jednorazowe ( 2 godziny to minimum, aby dotrzeć do głębokich przyczyn i schematów Twoich problemów).
  2. 6- 8  tygodniowy intensywny, ekskluzywny program głębokiej  transformacji  od A do Zet, na zawsze. Od poziomu duszy do konkretnych decyzji i rozwiązań w Twoim życiu. Od poziomu duszy do konkretnych rozwiązań i decyzji opartych o zdrowe, naturalne wzorce z głębi serca. W kluczowych sferach Twojego życia 
  3. Krótkie 30 minutowe wglądy intuicyjne, ustawienia sprawy, ustawienia systemowe- kiedy potrzebujesz szybkiej informacji, podjąć decyzję.
  • Uwalnianie blokad  energetycznych, uzdrawianie  wzorców i schematów rodzinnych, uzdrawianie  i terapie schematów ucieczki walki, uwikłań. Powrót do zdrowych motywów postępowania i harmonijnego kierowania swoim życiem.
  • Uwalnianie i  uzdrawianie, terapie różnych obszarów Twojego życia: stres, wypalenie zawodowe, brak celów życiowych, marazm, apatia, stan zawieszenia.  Powrót do poczucia harmonii, spokoju, radości w sobie, radosnej aktywności w pełnej zgodzie ze sobą. 
  • Relacje i związki, w tym UWIKŁANIA, zdrady, kochanki. Trudne związki z partnerem, dziećmi, rodzicami Powrót do szacunku, miłości, harmonii w relacjach. Powrót do harmonii i szacunku dla siebie, swoich potrzeb, swoich wartości.

Skontaktuj się ze mną!

14 + 7 =