Sesje Indywidualne I PROGRAMY

To co np. nazywasz problemem w relacji lub biznesie może być wtórne, być rezultatem wzorców,schematów, uwikłań na wielu poziomach. Dlatego też pracując w Czystym Świetle, Prawdzie,  docierasz do głębi swej istoty, prawdy o sobie. 

Chodzi  o równowagę i transformację na wszystkich poziomach : duchowym, emocjonalnym, konkretnych rozwiązań, decyzji, zmian. 

Formy pracy indywidualnej 

1. Sesja ustawienie systemowe 1 sprawy Indywidualna sesja ustawienia 1 tematu w zakresie- Ja, relacje, kariera sukces, finanse, firma( więcej w podzakładkach).

Czas trwania – około 1 h  ( ponad 1 h). 
Cena 350 zł 

 •   W cenie, analiza systemu rodzinnego.  Pobierz  pytania   tutaj Pokazuje w przejrzysty sposób  problemy i uwikłania, przeniesienia spraw z poprzednich pokoleń, które objawiają się jako Twoje problemy, powtarzające się niekorzystne sytuacje.  Może stanowić podstawę do dalszej pracy, także samodzielnej. 
  Przykładowe tematy :
  Własna niemoc, brak decyzji, kręcenie się wkoło,brak celu życiowego, apatia, zmęczenie.
  � Trudne relacje ( uwikłania, chłód emocjonalny, powtarzające się konflikty i schematy w relacjach).
  � Sprawy firmowe- trudne relacje z pracownikami, schematy spadków sprzedaży , brak motywacji.
  � Sprawy finansowe. Trudności w zarabianiu, cykl: zysk-strata-zysk.

2.  PONAD 3  GODZINNE SESJE  jednorazowe- NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE  ( 3 godziny to minimum, aby dotrzeć do głębokich przyczyn i schematów Twoich problemów). 

W tej sesji pracujemy kilkoma metodami ( ustawienia systemowe- konstelacje rodzinne,  dwupunkt, Indukcja i kasacja wzorców i programów, odkodowywanie starych wzorców,  METODY COACHINGOWE, NLP)  i wchodzimy na bardzo głęboki poziom duchowy. Po to, aby otrzymać maksymalnie głęboki wgląd i znaleźć konkretne rozwiązania Twoich spraw. 

Cena: 980 zł

3. 6- 8  tygodniowy intensywny, ekskluzywny program głębokiej  transformacji  od A do Zet, 6 spotkań ( 3-4 h)   plus dodatkowy mentoring między sesjami, plus materiały do samodzielnej pracy)  na zawsze. Od poziomu duszy do konkretnych decyzji i rozwiązań w Twoim życiu. Od poziomu duszy do konkretnych rozwiązań i decyzji ( życiowych, biznesowych)  opartych o zdrowe, naturalne wzorce, programy.  W kluczowych sferach Twojego życia.  

Sprawdź , czy to program dla Ciebie – wypełnij ankietę  związaną z Twoimi sprawami

4. Krótkie 30 minutowe wglądy intuicyjne, ustawienia sprawy, ustawienia systemowe- kiedy potrzebujesz szybkiej informacji, podjąć decyzję.

Cena: 260 zł

Skontaktuj się ze mną!

15 + 8 =