Indywidualne strategie transfromacji Twoich

problemów w życiu i biznesie  – 100% uwagi tylko dla Ciebie 

2 godziny głębokiej pracy kiedy chcesz zdefiniować i dojść do przyczyn kluczowych problemów, uwolnić obciążający Cię lęk lub uwikłanie

Jak wygląda praca ze mną podczas 2 godzinnej sesji  i jakich efektów możesz się spodziewać po sesji

Pracujemy z dowolnie wybranym przez Ciebie wiodącym tematem: np. problemy  w pracy, wypalenie, nawracające problemy zarządcze, w firmie,  uwikłanie osobiste ( trudne związki, w tym trójkąt zdrady), brak celów, apatia, depresja, powtarzające się  schematy relacyjne i zawodowe.

 •  Sesja   pozwoli Ci na dojście do głęboko leżących przyczyn, które są schematami i wzorcami, które ciągle powodują chaos , zamęt i powtarzające  się   uciążliwe sytuacje  w życiu i biznesie.
 • Dzięki ich głębokiemu rozpoznaniu, będziesz w stanie uświadomić sobie, jak sam nieświadomie kreujesz swoje trudy, i problematyczne sytuacje,  jak nieświadome uwikłanie w los rodziny i przodków pcha Cie ciągle tam,  gdzie tego nie chcesz.
 • Podczas sesji dzięki pracy z ustawieniem systemowym ( również firmowym),  a także, dzięki głębokiemu, wnikliwemu, precyzyjnemu  dociekaniu do BAZOWEGO WZORCA,  w metodzie theta plus kasacja i metoda 3u , zidentyfikujesz swoje obciążenia.
 •  Podczas tej sesji  uwolnisz realnie wiele obciążeń i zrobisz miejsce na świadome nowe, zdrowe wzorce.
 • Nowe wzorce po sesji będą  u Ciebie ugruntowywać i ” przenosić ” Twoje życie na nową linie czasową, wolną  od starych uwikłań.  Przejawiać się  to może na przykład w takich zjawiskach: – Ktoś zmienił swój stosunek do Ciebie, relacja ” jakby znikąd uległa poprawie”. 

  – Ty sam inaczej odczuwasz sytuacje, masz inny do nich stosunek, zyskujesz wewnętrzny spokój, wgląd  AHA!, 

  – Sprawy zaczynają układać się lepiej, lżej, szybciej. 

  – Nadarzają się  okazje i tzw. ” zbiegi okoliczności”. 

  – Nabierasz pewności i odwagi do podjęcia  decyzji, których obawiałeś się  podejmować. 

 • To aż tak szybko działa, dzięki pracy w stanie theta ( fale mózgowe)  wglądom intuicyjnym i ustawieniom systemowym/ duszy. Docieranie do sedna oszczędzi Ci wielu godzin standardowej pracy i efekty będą natychmiastowe. 

 • Po zakończeniu sesji otrzymasz wskazówki do dalszej pracy własnej.

Jeżeli chcesz KOMPLEKSOWO I TRWALE PRZETRANSFORMOWAĆ WSZYSTKIE SWOJE WZORCE ( bo tego mamy bardzo wiele, i uzdrowić schematy, a także wyjść z wypalenia, apatii, rozwiązać sprawy biznesowe w głębokiej zgodzie ze sobą, skorzystać też z executive coachingu    ZDECYDUJ SIĘ NA PEŁNE PROGRAM   GŁĘBOKIEJ ZMIANY ( 6- 10 SESJI w ciągu max. 3 miesięcy) 

Cena: 1200 zł 

Jak przebiega  proces w czasie tej sesji: 

1. Przed sesją otrzymujesz ankietę Twoich kluczowych spraw  do rozwiązania i ankietę drzewa rodzinnego

2. W trakcie sesji pracujemy z ważnym dla Ciebie tematem poprzez ustawienie systemowe i proces Ujrzyj, Uszanuj, Uwolnij.

3. Otrzymujesz także wglądy w Twoje blokady, uwikłania, a także  potencjał do uwolnienia, proces, kierunek działania. 

4. Otrzymujesz pakiet ćwiczeń i procesów do samodzielnej pracy. 

Sesja 1 godzinna - rozwiąż jeden konkretny problem. Polecam na początku pracy, aby podjąć dalsze decyzje

 

Tematy : Do wyboru przez Ciebie:  ja, związki, biznes, sukces, finanse. Life and Business Coaching 

Dzięki jednorazowemu ustawieniu hellingerowskiemu ( możliwe wiecej niz jedno ustawienie)  systemowemu, METODA 3U-  Ujrzyj, Uszanuj, Uwolnij lub pracy z indukcją i kasacją programów w Czystym Świetle, Twoje problemy mogą znaleźć swoje rozwiązanie w tu i teraz. Często przejawia się to  pozytywną zmianą w relacjach, Twoim własnym zachowaniu, uzyskaniu jasności co dalej robić, jak działać, na co zwrócić szczególną uwagę. 

Przejawiać się  to może na przykład w takich zjawiskach: 

– Ktoś zmienił swój stosunek do Ciebie, relacja ” jakby znikąd uległa poprawie”. 

– Ty sam inaczej odczuwasz sytuacje, masz inny do nich stosunek, zyskujesz wewnętrzny spokój, wgląd  AHA!, 

– Sprawy zaczynają układać się lepiej, lżej, szybciej. 

– Nadarzają się  okazje i tzw. ” zbiegi okoliczności”. 

– Nabierasz pewności i odwagi do podjęcia  decyzji, których obawiałeś się  podejmować. 

Cena: 600zł

Jak przebiega  proces w czasie tej sesji: 

1. Przed sesją otrzymujesz ankietę Twoich kluczowych spraw  do rozwiązania.

2. W trakcie sesji pracujemy z ważnym dla Ciebie tematem poprzez ustawienie systemowe i proces Ujrzyj, Uszanuj, Uwolnij.

Programy głębokiej totalnej transformacji na wszystkich poziomach życia i biznesu (jeżeli jesteś w biznesie).

 Ten program jest dla Ciebie 

 • Potrzebujesz bardzo głębokiej, kompleksowej i trwałej zmiany w KLUCZOWYCH OBSZARACH ŻYCIA, lub chcesz szczególnie popracować z jedną sferą swojego życia. 
 • Jesteś zdecydowany na ostateczne rozwiązanie swoich problemów, na wszystkich poziomach  ( duchowym, emocjonalnym , decyzyjnym)  zamiast ” pracy od sasa do lasa, od sprawy do sprawy.
 • Kiedy wiesz, że skupienie się na rozwiązaniu i zaangażowaniu w swoje własne sprawy przynosi konkretny efekt transformacyjne niż  działania od okazji do okazji.
 •  Jesteś zdecydowany/a  intensywnie pracować ze mną i samodzielnie w formule łączącej różne metody pracy. 
 • Masz pełną gotowość na głębokie, realne zmiany i decyzje w ważnych dla Ciebie kwestiach.
 • Potrzebujesz  indywidualnego podejścia, możliwości dodatkowych konsultacji pomiędzy sesjami, więcej  osobistej uwagi, mentoringu.
 • Chcesz wziąć 100 %  odpowiedzialności za swoje życie, co w nim jest, co w nim chcesz wykreować i chcesz w pełni podążać za swoimi wewnętrznym kompasem.

 

Każdy obszar w życiu- ZWIĄZKI, BIZNES, FINANSE, RELACJE ZE SOBĄ , to  Twoje wzorce, schematy, programy rodzinne, które ” pchają” Cię w niechciane powtarzające się sytuacje i zachowania. 

Dlatego też można, a nawet trzeba  pracować z wieloma tematami.

Jesteś całością, i fałszywym przekonaniem jest ” specjalizacja” i zamykanie sie  do jednej sfery.

To jak traktujesz sam siebie wpływa na relacje, pracę, karierę.

Kiedy wydaje Ci się, że np zawodowo dobrze Ci idzie, a w związkach jest gorzej, to  zobacz, na ile praca może być formą ucieczki od siebie, swojej głębi. Wszystko wpływa na wszystko. Dlatego warto pracować całościowy- zaczynając od tematów, które najbardziej Cię bolą.

W tym pomocne jest moje doświadczanie i połączenie metod duchowych, emocjonalnych i biznesowych.

Połączone metody ustawień systemowych, technik uwalniania, pracy z  cieniem, metody 100%, AUTORSKIEJ METODY 3U  coachingu, koherencji serca – służą szybszym , trwałym i dogłębnym rozwiązaniom Twoich spraw. 

Spraw, które ” nękają Cie latami.

Spraw, które powtarzasz, mimo świadomej wiedzy.

Trudności, w które ciągle się wikłasz.

  SPRAWDŹ, ILE Z TYCH PROBLEMÓW TO TWOJE SPRAWY ?

   Finanse, kariera

  1. Jesteś szefem, właścicielem, i mimo sukcesu CZUJESZ WYPALENIE, trud, zmęczenie. Coraz mniej Cię cieszy.
  2. Sukces stał się Twoją kulą u nogi, a Ty czujesz, że wpadasz w chaos.
  3. W pracy powtarzają się te same wzorce relacji wewnątrz organizacji, demotywacja, schematy relacji z klientami. Dzieje się tak pomimo szkoleń, procesów zmiany, działań zaradczych.
  4. Masz blokady, aby otworzyć się i zaufać drugiej osobie w sprawach biznesowych i zawodowych.
  5. Potrafisz wiele, masz talenty, wiedzę, ale czujesz, że nie wykorzystujesz pełni potencjału i że Twój potencjał nie jest odpowiednio wynagradzany ( we własnym biznesie, jako freelancer, lub jako pracownik).
  6. Wikłasz się w te same cykle finansowe, typu przypływ- strata- przypływ.
  7. Wikłasz się w te same schematy kariery- częste zmiany pracy, poczucie wykorzystania swoich umiejętności ( np. jako menedżer, kiedy dasz z siebie wszystko , to przestajesz być potrzebny) .
  8. Czujesz, że Twoja droga zawodowa powinna zmienić kierunek, ale nie wiesz, co dalej i jak dalej. Brakuje Ci klarowności celu.
  9. Stoisz przed dylematem – odejść z etatu i zacząć coś swojego. I leki, obawy w tej sprawie paraliżują Cię i odbierają klarowność myślenia i działania. 
  10. Czujesz, ze pora na zmiany zawodowe, ale tkwisz, bo  obawiasz się ryzyka, jest Ci ” wygodnie”, szukasz wymówek, że masz ważne sprawy do spłacenia. I w tym wszystkim czujesz, że już dawno energii i zapału w Tobie nie ma.

  ZWIĄZKI, RELACJE

  1. Jesteś w uwikłanej i zagmatwanej relacji (np. TRÓJKĄT ZDRADY). I  nie potrafisz  podjąć decyzji, która dawałaby Ci głębokie spełnienie i szczęśliwe życie. 
  2. Masz blokady, aby otworzyć się i zaufać drugiej osobie.
  3. Ciągle przyciągasz ten sam, niechciany już, typ partnerów.
  4. Czujesz, że w swojej relacji pełnisz bardziej rolę Matki/ Ojca, dziecka, przyjaciela, RATOWNIKA,  niż Partnera.
  5. Twoja relacja to lodowisko, dawno nie ma tam bliskości, zaangażowania, otwartości,ciepła.
  6. Czujesz, że jesteś w relacji z niewłaściwą osobą, która jest co prawda Dobrym Człowiek, ale brakuje chemii, zaangażowania, radości i nie wiesz, co z tym zrobić.
  7. Twoja relacja przypomina raczej biznes i firmę niż miłosny związek dwóch osób.
  8. Jako kobieta, czujesz,że to Ty bardziej nosisz spodnie i ogarniasz sprawy w relacji, a jako mężczyzna czujesz, że to Ty niesiesz nadmierną odpowiedzialność za związek.
  9. Czujesz brak szacunku do siebie w swojej relacji. 

  JA ZE SOBĄ

  1. Jesteś czujesz się wewnętrznie rozbity/ rozbita.  Niby wszystko dobrze, a masz wrażenie jakby Twoje życie kręciło się jak chomik w kółeczku.
  2. Twoim celem jest ” przeżyć jakoś”, oby nie było gorzej. Minimalizujesz swoje oczekiwania wobec życia, byle przetrwać, a nie daje Ci to radości ani spełnienia. Popadasz w marazm i apatię. 
  3. MASZ STANY DEPRESYJNE, APATII, pomimo pracy ze sobą w tej sprawie. 
  4. Masz wrażenie, że mimo starań nie jesteś akceptowany/ akceptowana.
  5. Swoją wartość postrzegasz przez pryzmat mierników takich jak stan konta, sukces, pozycja zawodowa, i nadal wcale Cię to nie uszczęśliwia. 
  6. Czujesz, że za dużo dajesz z siebie, bez wzajemności. Jesteś na wiecznej misji i poświęceniu się. 
  7. Masz wrażenie, że NIE STOISZ W SWOIM MIEJSCU i powtarzasz czyjeś uwikłane losy. 
  8. Czujesz się bezwartościowy/ bezwartościowa.
  9.  NIE  UFASZ SWOJEJ INTUICJI, WSZYSTKO KALKULUJESZ, ANALIZUJESZ, A POTEM EFEKTY SĄ DALEKIE OD TWOICH OCZEKIWAŃ.
  10. Masz blokady emocjonalne, których jesteś świadom, albo próbowałeś już wielu sposobów i dalej powtarzasz te same schematy.
  11. Jako kobieta , czujesz, że masz deficyty KOBIECEJ ENERGII,przez co nadmiernie wchodzisz w męską energię i już czujesz się z tym źle.
  12. Popadasz w stany apatii, marazmu, depresji, a Twoje życie wymyka się spod kontroli.
  13. Jesteś aktywna/ aktywna, ale to fasady i zasłona dymna, żeby nie dotrzeć do źródeł prawdziwych problemów.
  14. Świadomie nosisz fasady, aby coś uzyskać, i już czujesz, że to droga donikąd, ale nie umiesz ” zdjąć swoje maski”, bo obawiasz się straty.

  CO ZYSKASZ DZIĘKI DZIĘKI TEMU SYSTEMOWI PRACY 

  1. Dogłębny, rzetelny wgląd w Twoje sprawy, poszukanie połączeń i kluczowych programów, które rzutują na wszelkie sfery Twojego życia. 

  2.  Zrozumienie na duchowym poziomie swoich wzorców i schematów.

  3. Rzetelną wspólną pracę nad uwolnieniem się ze wszelkiego typu uwikłań, programów, trudnych schematów.

  4. Motywację i mobilizację do  pracy i działania w kierunku autentycznej, głębokiej, pełnej zmiany w kluczowych obszarach twojego życia.

  Zmiany te zaczniesz rozpoznawać po  kreacjach i manifestacjach, których do tej pory  nie mogłaś osiągnąć.

  5. A najważniejsze- odzyskasz w pełni to KIM JESTEŚ, I  ZACZNIESZ podejmować swoje decyzje z poziomu  pełni, szacunku do siebie, klarowności, dla Najwyższego Dobra, w Czystej Intencji,  ODWAŻNIE, w zaufaniu do siebie I TEGO KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.

  Jak pracujemy

  • W jednej sesji pracujemy 2 GODZINY. 
  • Otrzymujesz  materiały do samodzielnej pracy pomiędzy sesjami(  ćwiczenia, medytacje, procesy ) .
  • Takich sesji jest od 6- do 12- zależy od stopnia złożoności  Twoich spraw.
  • Pomiędzy sesjami  mamy telefoniczne sesje mentoringowe- do wykorzystania – 3 dodatkowe godziny w cyklu 6 tygodniowym. 
  • Otrzymujesz pakiet zadań i ćwiczeń do wykonania między sesjami.
  • Masz nielimitowany dostęp do pozostałych materiałów i kursów z mojej strony.

  Cena pakietu zależy od ilości sesji, na które podpisujemy umowę. 

  Skontaktuj się na kontakt@joannagrabska.pl, jeżeli chcesz  dowiedzieć się , jakie rezultaty uzyskasz po serii sesji duchowo- biznesowych głębokiej zmiany. 

   

  Jak wygląda proces zmiany  i oczekiwane rezultaty pracy w formule 1 na 1-  głęboka zmiana w Tobie = zmiana w życiu  

   Ten program wymiernie skraca Ci czas dojścia do Twojego celu, z którym tu przychodzisz. 

  1. Układa i porządkuje trudne sprawy i Twoje osobiste kwestie. 
  2. Program umożliwia zmiany w życiu w takim kierunku, który jest dla najwyższego Twojego Dobra. 
  3. Program i metodologia umożliwia i otwiera klarowność, lekkość, spokój i harmonię, DOBROSTAN  w Twoim życiu. 
  4. Wpływa pozytywnie na oczekiwane zmiany w Twoim otoczeniu- relacje, praca, biznes. 

   

     2.   Analiza obecnej sytuacji, ustalenie ram i celów programu 

   1. Przed przystąpieniem do programu   ozmawiamy na temat głównych problemów

   2. W wywiadzie z Tobą robię wstępna analizę kluczowych kwestii, zadaje Ci wstępne pytania dotyczące sytuacji, źródeł problemów i konsekwencji , które obecnie masz.

   3. Zadaję Ci BAZOWE  pytanie-  JAKIEJ ZMIANY W  SOBIE CHCESZ? 

   3. Na tej podstawie proponuję dopasowaną do Ciebie formułę pracy indywidualnejmetody głębokiego wglądu w siebie, ustawienia systemowe). 

   Dodatkowo otrzymujesz ode mnie 

   1. ankieta systemu rodzinnego
   2. ankieta kodów walki i ucieczki- nawyki emocjonalne
   3. ankieta kluczowych emocji i sytuacji w Twoim życiu
   4. ankieta możliwych głębokich przekonań i poglądów, które sabotują Twój biznes i decyzje

    

   USTALAMY OBECNY  POZIOM i oczekiwane rezultaty. 

   Odpowiadam również na Twoje pytania, wątpliwości. 

   Ustalamy  zakresy sesji, strukturę, harmonogram, Twoje cele. 

    

     3. Sesje ( 6 do 10 sesji po 2 h)- To prawdziwe twórcza, inwestycyjna,  owocna praca. 

    1. Sesje zaczynamy od Twoich priorytetowych spraw.
    2. Każda sesja ma swój cel cząstkowy.
    3. Pracujemy wieloma metodami duchowymi i biznesowymi, abyś osiągnął swój cel szybko i jednocześnie trwale i harmonijnie.
    4. Pomiędzy sesjami otrzymujesz zadania do samodzielnej pracy. 

     

    Metody: ustawienia systemowe rodzinne, ustawienia firmowe, theta healing, dig deeper method , metoda 3u , wglądy jasnowidzące, odczyt Twojego pola i celu duszy, poziomy świadomości osobistej i firmowej.   Metody biznesowe: model grow, 6 kapeluszy de Bono, metaplan, modele powiązań i przepływów, pytania pierwotne. 

     

      4. Po każdej sesji 

     Po każdej sesji otrzymujesz ode mnie zadania do samodzielnej pracy i wzmocnienia efektów pracy. 

     W tym programie masz DODATKOWE CZAS DO KONTAKTU ZE MNĄ POMIĘDZY SESJAMI.  ma on służyć dojaśnieniu, wyklarowaniu lub doraźnemu wsparciu, jeżeli to potrzebne. 

      

      

       5. Monitorowanie postępów i realizacji celów, podsumowanie pracy. 

      Cały czas monitorujemy postępy, poziom realizacji Twoich celów, Twoje wnioski. 

      Korygujemy pracę, jeżeli jest taka konieczność. 

      Na koniec sesji porównujemy przed/ vs po, czyli jak realne zmiany  dokonała sie w całym procesie. 

       

       

       Więcej radości

       Kiedy zaczniesz uznawać i  uszanowywać siebie, jako istotę, zdejmiesz fasady i maski, popatrzysz na siebie ” łaskawie”. Wtedy poczujesz lekkość radość i harmonię ze sobą. A te stanowić zaczną główny napęd Twoich działań. Wtedy Twoje cele i strategie zbudowane będą efektywne, karmiące i inspirujące.

        Więcej dobrostanu

       Dobrostan to pełnia wszystkiego. Pieniędzy, miłości, zdrowia. Zaczniesz chwytać tą równowagę w sobie. Zwolnisz się z blokujących przekonań i spaczonego obrazu na temat pieniędzy, pracy, relacji sukcesu, siebie samego Tak, aby wszystko stanowiło jednię i harmonię. Tylko wtedy jest dobrostan. 

       Szybszy rozwój

       Gdy sięgasz do głębi swojego serca i duszy, wtedy szybki i naturalny rozwój jest Twoim udziałem. Bo  udaje się cel i strategia, kiedy  bierzesz pod uwagę swe serce i głos duszy. Najpierw tam się zatrzymamy, aby pójść efektywnie do przodu. 

       Plan, rozwiązanie, strategia

       Zrewidujesz, to co było do tej pory. Dzięki wewnętrznej harmonii, teraz łatwiej i efektywniej zbudujesz swoje cele, strategie biznesowe i życiowe. To samo, a zupełnie inaczej. Lżej, efektywnie, w zgodzie ze sobą. 

       Skontaktuj się ze mną w sprawie sesji indywidualnych

       4 + 6 =

       Uwaga . Sesje coachingowe, praca duchowa,  nie zastępują leczenia medycznego,  terapii psychologicznych, ani psychiatrycznych.