Sesje indywidualne 

Aby w pełni dotrzeć do rozwiązań Twoich spraw. 

 • Twoje stany emocjonalne, związki, uwikłania, zdrady, sprawy w biznesie, finanse, praca. Zakres pracy obejmuje całościowe podejście  do Twojej osoby i jest nieograniczony.  
 • 2 GODZINNE SESJE jednorazowe ( 2 godziny to minimum , aby dotrzeć do głębokich przyczyn i schematów Twoich problemów).
 •  8  tygodniowy intensywny, ekskluzywny proces głębokiej transformacji od A do Zet, na zawsze. Od poziomu duszy do konkretnych decyzji i rozwiązań w twoim życiu. Od poziomu duszy do konkretnych rozwiązań i decyzji opartych o zdrowe, naturalne wzorce z głębi serca.
 • To co np. nazywasz problemem w relacji lub biznesie może być wtórne, być rezultatem wzorców,schematów, uwikłań na wielu poziomach. Dlatego też pracuję w Czystym Świetle, Prawdzie, dzięki czemu docierasz do głębi swej istoty, prawdy o sobie. 
 • Po sesji otrzymujesz ode mnie wskazówki do własnej pracy, tak, aby samemu STAWAĆ W SWOJE MOCY ZANURZONEJ W CZYSTYM ŚWIETLE.
 • Na wszystkich poziomach : duchowym, emocjonalnym, konkretnych rozwiązań, decyzji, zmian. 

KLUCZOWE SPRAWY

 • Uwalnianie blokad  energetycznych, uzdrawianie  wzorców i schematów rodzinnych, uzdrawianie  i terapie schematów ucieczki walki, uwikłań. Powrót do zdrowych motywów postępowania i harmonijnego kierowania swoim życiem.
 • Uwalnianie i  uzdrawianie, terapie różnych obszarów Twojego życia: stres, wypalenie zawodowe, brak celów życiowych, marazm, apatia, stan zawieszenia.  Powrót do poczucia harmonii, spokoju, radości w sobie, radosnej aktywności w pełnej zgodzie ze sobą. 
 • Relacje i związki, w tym UWIKŁANIA, zdrady, kochanki. Trudne związki z partnerem, dziećmi, rodzicami Powrót do szacunku, miłości, harmonii w relacjach. Powrót do harmonii i szacunku dla siebie, swoich potrzeb, swoich wartości.

 

Zobacz, czy któryś z tych punktów dotyczy Ciebie

 1. Twoje relacje i związki dalekie są od ideału, i wikłasz się ciągle w te same schematy, trudności, zależności. Również zdrady, uwikłania. 
 2. Chcesz zmiany, ale czujesz się zblokowany/ zablokowana  , aby podjąć konkretne działania. 
 3. Twój sukces zawodowy okupiony jest  brakiem równowagi w zdrowiu, relacjach, życiu prywatnym, własnych pasjach i radościach ( tego za mało) Pracujesz, osiągasz dużo, ale dawno przestało Cię to cieszyć, czujesz się wypalenie, zmęczenie.
 4. Potrzebujesz uporządkowania decyzji biznesowych i życiowych, podjęcia właściwych decyzji, a czujesz, że stoisz na rozdrożu i brakuje Ci KLAROWNOŚCI  co do dalszych działań. Na logikę wszystko wiesz, a coś Cię hamuje, zatrzymuje, uwiera. 
 5. Masz świadomość swoich przewag ( jako firma, jako osoba prywatna) a mimo to wikłasz się w te same z niższej półki schematy i decyzje. Coś , jakby niewidzialna siła kazała CI podejmować gorsze wybory…..
 6. Pracujesz dużo, ale to nie przekłada się na adekwatny sukces finansowy, ani też nie masz z tego satysfakcji. Robisz wszystko  trochę jak ROBOT.
 7. Kiedy dochodzi do Ciebie, że realizujesz cudze cele i oczekiwania, masz tego dosyć, i chcesz zacząć  realizować swoje cele. …Ale też nie wiesz do końca jakie są,  i w którą stronę ruszyć.
 8. Odczuwasz zmęczenie, permanentne stres i wewnętrzne podenerwowanie mimo tego, że wydaje się, że wszystko jest w porządku.
 9. Pracujesz w wolnym zawodzie ( trener, coach, terapeuta, doradca,) , i czujesz, że Twoja praca nie jest wynagradzana adekwatnie do Twoich umiejętności, dajesz się ” wykorzystywać” klientom, darmową rozdajesz swoją wiedzę. 
 10. Wikłasz się w te same toksyczne relacje i schematy w pracy i życiu prywatnym.
 11. Relacje osobiste dalekie od tego, czego pragniesz, wyczerpujące Cię, zamrażające, drenujące z sił życiowych,  utknięte i uwikłane.
 12. Relacje zawodowe, z pracownikami, podwładnymi  pełne są powtarzających się , niekorzystnych schematów.

Jak to działa?

 1. Rozpoznanie wzorców, schematów, które Ty teraz nazywasz swoim problemem ( np, stres, depresja, wypalenie, niechęć do działania,  trudne relacje, zdrady, , uwikłania, toksyczne związki, problemy biznesowe, problemy z pracownikami). USTAWIENIA SYSTEMOWE, WGLĄDY JASNOWIDZĄCE, REGRES W PRZESZŁE WCIELENIA, METODA 3U,  METODA 100%, PYTANIA Z POLA INFORMACJI, COACHING KLASYCZNY I PROWOKATYWNY. 
 2. Nazwanie ich, znalezienie głębokich przyczyn na wszystkich poziomach istnienia ( duchowym, siatki krystalicznej, pamięci komórkowej, emocjonalnym, środowiskowym)
 3. Kasowanie starych programów i wzorców. PROCESY KASACYJNE.
 4. Wprowadzenie zdrowych wzorców, tak aby kreowały twoje zdrowe relacje ze sobą, zdrowiem, innymi, karierą, sukcesem pieniędzmi, materią. PROCESY WPROWADZAJĄCE ZDROWE WZORCE, PÓŹNIEJ DO SAMODZIELNEGO DZIAŁANIA. PROCESY PODEJMOWANIE DECYZJI NA POZIOMIE DUCHOWYM, I MATERII, USTALANIE NOWYCH CELÓW. 

Ceny i warunki : 

 • Sesja jednorazowa – minimalny  czas trwania to 2 godziny zegarowe. W tym czasie pracujemy ustawieniami systemowymi, archetypowymi, rodzinnymi,  wglądami jasnowidzacymi, oczyszczamy wzorce. Otrzymujesz również wskazówki i procesy do samodzielnej pracy. Co oznacza, że po jednej sesji Twoje efekty zaczniesz wzmacniać samodzielnie, bez ciągłęj potrzeby pracy teraputycznej z kimś. 
 • Aby wykonać konieczne minimum pracy w sposób kompleksowy, trwały i rzetelny, oraz nauczyć Się podstaw pracy ze sobą, potrzeba wystarczająco dużo czasu. Dlatego 2 godziny zegarowe  to minimum. 
 • Sesje możemy odbyć osobiście lub przez skype, viber, whatsap.
 • Warunkiem rezerwacji ustalonego terminu jest przedpłata za 2 godziny sesji – 800 zł. 
 • Jeśli chcesz przerwać sesję po 2 godzinach ( gdy może być potrzebne więcej, zgłoś mi to proszę wcześniej).
 • Ważne, aby skoncentrować się na swoim procesie i intencji zmiany, powrotu do równowagi, swoim celu, zamiast na samej cenie.
 • Energia podąża za uwagą. Daj uwagę rozwiązaniom, a nie sabotującym myślom i przekonaniom  a przyjdą rozwiązania,czego konkretnie uczymy się też podczas sesji.

Jeśli chcesz umówić się na sesję -wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktuj się ze mną!

2 + 3 =