fbpx

  Jak wrócić do naturalnych zdrowych wzorców funkcjonowania – ze sobą, w relacjach, zdrowiu, finansach.

PRAKTYKA USUWANIA I KASACJI OBCIĄŻEŃ WE WSZYSTKICH SFERACH ŻYCIA

Miejsce : Gdynia, cena do 18 października 1250 zł, potem 1520 zł . Prowadzenie : Katarzyna Kołomańska, Joanna Grabska początek piątek 26  października  godz. 17.00 -20.30, sobota- 10-18, niedziela 10-18( z godzinną przerwą na obiad)
Praca z Czystym Światłem plus ustawienia rodzinne, rodowe, archetypowe, aspektowe, wcieleniowe. Zdrowe wibracje, zdrowe kreacje, zdrowe manifestacje.Transformuj każdy aspekt swojego życia. Bo chodzi o równowagę we wszystkim: w Sobie, relacjach, zdrowiu, sukcesie, pieniądzach.To praktyczna nauka rozwoju, pracy ze sobą i wprowadzania życiowych zmian według zdrowego i zrównoważonego wzorca – energią Czystego Światła (najwyższą częstotliwością istnienia i kreacji – bez iluzji „wiedzy i mocy”).

4 niezwykłe pozytywne zmiany, które staną się Twoim radosnym udziałem, kiedy weźmiesz udział w tych warsztatach.Otrzymasz natychmiastowe odpowiedzi na swoje problemy ze sobą, w relacjach, sukcesie, finansach, zdrowiu.

 • Kiedy dostrajasz się do Źródła Wszystkiego Co Jest, działasz w Czystym Świetle i czystą intencją, szybko otwierasz się na swój autentyczny potencjał (duchowa moc, intuicja i świadoma manifestacja wszelkiego Dobrostanu we wszystkich dziedzinach swojego życia – samorealizacji, zdrowiu, relacjach, pracy i finansach).
 • Spodoba Ci się to stabilne poczucie spokoju, większej harmonii i radości wynikające z zestrojenia ze zdrowym podejściem do życia, a wraz z nim zdrowa kreacja innych sytuacji w codziennym życiu.
 • Doświadczysz, jak to jest funkcjonować na wysokich wibracjach na co dzień.
 1. Zaczniesz podejmować inne decyzje, osadzone w Twojej wewnętrznej Prawdzie i Świetle, i doświadczać cudownych relacji  oraz „synchroniczności” w swoim życiu.
 • Skończysz wieczne wątpienie: czy na pewno…, czy to albo tamto…, czy mi wolno…, a co, gdyby …, a jeśli…, boję się…, mam obawy…, nie dam rady…, itd. …
 • Praktyczna nauka podejmowania decyzji na poziomie Czystego Światła – poziomie, gdy Serce, intuicja i logiczny umysł zamiast rywalizacji, zaczynają WSPÓŁPRACOWAĆ dla Najwyższego Dobra z pierwotną mądrością wszechświata.
  2.Zaczynasz wtedy słyszeć i czuć przewodnictwo godne zaufania. To poprowadzi Cię do najbardziej zdrowych, a więc najbardziej korzystnych rozwiązań swoich codziennych spraw. Praktycznie i duchowo.
 • Te decyzje zawsze będą dla Ciebie korzystne – ponieważ pochodzą z czystej intencji, zakotwiczone są w czystych, zdrowych wzorcach istnienia dla Twojego Najwyższego Dobra.
 • Poznasz je po tym, że wracasz do stanu wewnętrznego spokoju, radości, poczujesz ulgę i pewność, kiedy podejmiesz takie decyzje.
 • Tutaj dowiesz się, jak to zrobić we wszystkich problemowych sferach Twojego życia.
3.Zaczniesz doświadczać nowej jakości w swoich relacjach i związkach.

Aby stworzyć zdrową relację, trzeba najpierw samemu wznieść się na poziom wymarzonego wariantu, który chcesz przyciągnąć. To jest klucz.

 • Pracując Czystym Światłem stajesz się „Wibracyjnym Odpowiednikiem” zdrowej i radosnej wersji swojej rzeczywistości. Im więcej pracujesz Czystym Światłem – prosto, z radością i swobodą, w stanie wolnym od presji technik i metod, tym coraz szybciej i w bardziej naturalny sposób zaczynasz emanować inną jakością płynącą z Twojego Serca i Duszy.
 • Jakością, którą inni zaczynają odczuwać jako magnetyczne przyciąganie – atrakcyjność, lekkość istnienia, dojrzałość emocjonalną i mądrość duchową – cudowny wewnętrzny blask, esencję kobiecości lub esencję męskości. Właśnie dlatego Twoje relacje ulegną poprawie, bo to Ty zaczniesz emanować tym, co ludzie zwą magnetyzmem kobiecym/ męskim.
 • Bo połączysz się i zakotwiczysz swoje poczucie Siebie w najlepszych wzorcach – zdrowych i naturalnych – wolnych od zniekształceń i przekłamań. Będziesz emanować tą niezwykłą, cudowną energią, która zacznie przyciągać do Ciebie to, co najlepsze. Po prostu – to, co w Tobie narodziło się zdrowego i autentycznego, zacznie odzwierciedlać się na zewnątrz.
 1. Zaczniesz żyć na swoich zasadach, w swoim Najwyższym, najlepszym wydaniu.
 • Kiedy Twoje wewnętrzne Czyste Światło, Twoja energia (często zatrzymana w niechcianych wzorcach i blokadach) zostanie odblokowana, to w sposób zupełnie naturalny, lekki, przyjemny i bez wysiłku, zaczniesz doświadczać więcej Dobrostanu i dostrzeżesz Obfitość. Finansową i każdą inną. Twoja koncentracja i efektywność znacznie wzrosną, kiedy na co dzień będziesz umiejętnie korzystać z mocy Czystego Światła, czystej intencji, czystego Dobra.
 • Te energetyczne nowe wzorce zaczną przekładać się na konkretne dobre sytuacje w Twoim życiu, bez względu na ich powierzchowny charakter lub wydźwięk.  
 

Jak to zrobimy: 

3 bloki (fazy) – od źródła Twoich problemów do zmiany i konkretnych rozwiązań – zdrowych  kreacji i manifestacji w Twoim życiu. 

I Ujrzyj (odkoduj).

 1. .Zaprzyjaźnij się z najwyższymi wibracjami od razu! Czym jest „Czyste Światło” oraz wzorce zakotwiczone  w „ŹRÓDLE WSZYSTKIEGO CO JEST”? Dlaczego warto kierować się w życiu przewodnictwem Czystego Światła?
 2. Zapomnij o metodach. Po prostu bądź. Czyli dlaczego „metody nas zawodzą”, i jak to zmienić?
 3. Bądź klarowny i miej czyste intencje.
 • Czym jest czysta intencja? • Jak sprawdzić, czy Twoje intencje są energetycznie czyste? • Błędy przy pracy z intencjami: – Skąd się biorą? – Jak je rozpoznasz? – Czym skutkują w codziennym życiu? • Jak tworzyć „czyste intencje”, aby stanowiły solidny energetyczny i materialny fundament, na którym zbudujesz Siebie, dobrostan i równowagę we wszystkich sferach swojego życia?
 1. Jakie obszary Twojego życia domagają się uwagi?
 • Twój podstawowy temat to zawsze wierzchołek góry lodowej – czyli co się kryje za: problemami w relacjach, biznesie i finansach,  kobiecości/ męskości, cyklach walki i ucieczki, kryzysami, chorobami i spadkami życiowej energii? • Jakie ukryte wzorce i programy kryją się w Twoim polu, kiedy mówisz o określonym problemie? • Ustawienia systemowe, archetypowe  i konstelacje, jako sposób wglądu i wstępnego oczyszczenia. • Co zobaczysz, tego już nie od-zobaczysz, ale możesz zacząć uwalniać.

II   Kasacja wszelkich obciążeń 

 1. Nadmiary i niedobory, czyli czym jest biegun Światła i cienia.
 • Energia nadmiarów – jak się przejawia Twoim życiu i wzorcach postepowania.
 • Energia niedoborów, jak się przejawia w Twoim życiu i wzorcach postępowania.
 • Stan akuratności i neutralności kluczem do zrównoważonego życia w Dobrostanie.
 • Istota transformacji bieguna cienia w lekcję Światła.
 1. Jak samodzielnie kasować i przepracowywać wzorce i schematy, które blokują Ci dostęp do poczucia pełni życia we wszystkich obszarach?

Nauka i praktyka kasacji wszelkich rodzajów obciążeń, wzorców i blokad, które przestały Ci służyć –  z czystą intencją i Dla Najwyższego Dobra.

 • Gdzie w Twoim ciele i polu energetycznym zblokowany jest przepływ energii i w jaki sposób to zidentyfikować?
 • Procesy kasacji energetycznej wszelkich obciążeń na wszystkich poziomach istnienia (w tym: mind control, uzdrawianie Duszy, karmy osobistej, rodowej, narodowej, Ziemi, itd.).
 • Grupowa „indukcja” – Kluczowe wzorce i schematy na  Twój wybrany temat.

III Programowanie zdrowych wzorców i przekonań – nowa jakość życia

 1. Jak działają Formuły zdrowego programowania – język zmiany zamiast języka sabotażu – jak osadzisz się i zaprogramujesz swoją nową rzeczywistość opartą o nowe, zdrowe wzorce i przekonania.
 2. Jak tworzyć nową, zdrową linię czasu i się na niej znaleźć.
 3. Dalszy kierunek pracy ze sobą.
 4. Warianty rzeczywistości.

Twoja gotowość na przyjęcie Najlepszego wariantu rzeczywistości- jak to sprawdzić, czy rzeczywiście chcesz tego, co deklarujesz i czy jesteś osobą całkowicie do tego zdolną?

Jak podtrzymasz na co dzień zdrową wibrację osobistą i zaprogramowane wzorce, aby od teraz coraz lepiej utrzymać na co dzień samopoczucie na częstotliwości zdrowej, manifestować w zdrowy sposób pragnienia i cele zamiast lęków, obaw i wątpliwości.

+ Ćwiczenia: KASACJA OBCIĄŻEŃ I PROGRAMOWANIE ZDROWYCH WZORCÓW oraz UTRZYMANIE WIBRACJI NA CO DZIEŃ

Bonusy dodatkowe: w panelu  uczestnika. Materiały- medytacja czystego światła, przestrzeni łona, czystej intencji. Pliki z ćwiczeniami. kwestionariusze – gotowości do zmiany, otwartości serca, wzory do indukcji.