Ustaw swoją kobiecość w mądrości Źródła i zacznij żyć pełnią swojej wewnętrznej mocy.

Ten program jest dla Ciebie., jeśli:ZOBACZ, KTÓRY SPOSÓB JEST NAJLEPSZY TERAZ DLA CIEBIE

Jesteś tą, która ” nosi spodnie” i ogarnia w związku, i masz tego powoli dosyć, bo nie czujesz się jak prawdziwa kobieta, tylko super – maszyna do wszystkiego? 

 Nie potrafisz stworzyć szczęśliwego związku, czujesz  się odrzucona, albo jesteś w uwikłanej sytuacji – KOCHANKA, ZDRADA.

 Jesteś nieśmiała, albo głębokie poczucie  bezwartościowości ukrywasz pod maską dzielnej, przedsiębiorczej, niezależnej BABY, przez co odczuwasz brak szacunku, i czujesz, że masz tego dosyć. 

Jesteś tą, która poświęciła się dla różnych spraw nadmiernie, i zapomniała o sobie w tym wszystkim.

Jesteś tą,  które stała się pracoholiczką, uciekając w ten sposób od bólu który odczuwasz, kiedy przestajesz” działać”? 

I JEDNOCZEŚNIE JESTEŚ GOTOWA, I CHCESZ, COŚ Z TYM ZROBIĆ KONKRETNIE, duchowo, na bardzo głębokim poziomie  prawdy i źródła. ZAMIAST ODKŁADAĆ SIEBIE I SWOJE POTRZEBY NA POTEM.

w formie, która jest odpowiednia dla Ciebie? 

 

Ekskluzywny Pakiet lndywidualny 
Ustawienia, wglądy, indukcja, kasacja obciążeń, coaching, medytacje, działania nastawione na podjęcie konkretnych decyzji plus kurs webinarowy

To ważna decyzja, i mam intencję pracować z Tobą w pełni, ku Twojemu rozwiązaniu.

 •  8  tygodniowy intensywny, ekskluzywny proces głębokiej transformacji od A do Zet, na zawsze. Terapie/ sesje połączone z pracą miedzysesyjną. 
 • Na wszystkich poziomach : duchowym, emocjonalnym, konkretnych rozwiązań, decyzji, zmian. 

Zanim podejmiesz decyzję opisz mi swoje sprawy, lub zadzwoń. Po rozmowie decydujemy o dalszej pracy, Twoich celach. Ważna jest Twoja pełna gotowość do zmiany.

Skontaktuj się ze mną!

12 + 2 =

Jak oczyścić trudne relacje- zdrady, osamotnienie, kochanka, trudne związki 

 • Może jesteś w relacji, która kręci się w kółko, nie wiadomo czym jest, a Ty jesteś tym wszystkim zmęczona i zdezorientowana?
 • Może jesteś  tą Trzecią?
 • Może sama  szukasz czegoś poza oficjalnym związkiem?
 • Może jesteś zdradzana i nie wiesz co z tym zrobić?    

 

Sesje indywidualne dla osób uwikłanych

Aby stworzyć zdrową relację, trzeba najpierw samemu wznieść się na poziom wymarzonego wariantu, który chcesz przyciągnąć. To jest klucz.

 Otrzymasz natychmiastowe odpowiedzi  z poziomu  duchowego  dotyczące twojej sytuacji, w którejkolwiek roli jesteś, jakkolwiek jest teraz Twoja sytuacja.

 • Poznasz nieświadomą dynamikę i schemat swej sytuacji.
 • Poznasz  i uświadomisz sobie i zaczniesz zmieniać różne aspekty  wpływające na taki stan rzeczy :

– Aspekt kobiecości i męskości  ( WZORCE ZNIEKSZTAŁCONE, WZORCE CZYSTE), jak wpływają na Ciebie, schematy Twoich relacji.

– Twoje wewnętrzne poczucie szacunku, docenienia, wartości i doskonałości- jakie to jest teraz, jak wznieść to na Poziom Miłości i Radości.

Prawda, Zgoda, Szacunek, Miłość – jak się mają do siebie w Twoim życiu i jak to wpływa na twój los, wybory, doświadczenia, relacje.

– Bieguny: bliskość / odrzucenie, kontrola/pozwolenie, zaufanie,  niezależność / współtworzenie, życie/ śmierć, miłość/ strach, za dużo/ za mało.

 • Odblokujesz SWOJĄ ENERGIĘ, uwięzioną w niechcianych wzorcach i schematach poprzez METODĘ 3U I 100%.
 • Kiedy  Twoja energia (często zatrzymana w niechcianych wzorcach i blokadach) zostanie odblokowana, to w sposób zupełnie naturalny, lekki, przyjemny sposób i bez wysiłku, zaczniesz doświadczać więcej Dobrostanu.
 • Te energetyczne nowe wzorce zaczną przekładać się na konkretne dobre sytuacje w Twoim życiu, bez względu na ich powierzchowny charakter lub wydźwięk.  

 

Spodoba Ci się to stabilne poczucie spokoju, większej harmonii i radości wynikające z zestrojenia ze zdrowym podejściem do życia, a wraz z nim zdrowa kreacja innych sytuacji w codziennym życiu.

Po głębokiej pracy sesyjnej: 

Zaczniesz podejmować inne decyzje, osadzone w Twojej wewnętrznej Prawdzie i Świetle, i doświadczać cudownych relacji  oraz „synchroniczności” w swoim życiu.

 • Skończysz wieczne wątpienie: czy na pewno…, czy to albo tamto…, czy mi wolno…, a co, gdyby …, a jeśli…, boję się…, mam obawy…, nie dam rady…, itd. …
 • Zaczynasz wtedy słyszeć i czuć przewodnictwo godne zaufania. To poprowadzi Cię do najbardziej zdrowych, a więc najbardziej korzystnych rozwiązań swoich spraw. Praktycznie i duchowo.
 • Te decyzje zawsze będą dla Ciebie korzystne – ponieważ pochodzą z czystej intencji, zakotwiczone są w czystych, zdrowych wzorcach istnienia dla Twojego Najwyższego Dobra.
 • Poznasz je po tym, że wracasz do stanu wewnętrznego spokoju, radości, poczujesz ulgę i pewność, kiedy podejmiesz takie decyzje.

Zaczniesz doświadczać nowej jakości w swoich relacjach i związkach.

Zaczniesz żyć na swoich zasadach, w swoim Najwyższym, najlepszym wydaniu.

Skontaktuj się ze mną!

1 + 14 =