fbpx

Jak Cię Widzą Mężczyźni Kobieto Sukcesu

Jak Cię Widzą Mężczyźni, Kobieto Sukcesu?
 • Na co naprawdę zwracają uwagę mężczyźni u kobiet sukcesu?
 • Co zyskujesz i co tracisz wchodząc w męskie kompetencje?
 • Jak zachować kobiecość i odnosić sukcesy?

Yyy, kiedyś by mnie zabolało, ubodło i wkurzyło. Dzisiaj…, poczytaj.

Pewnie prowadzisz firmę albo zajmujesz wysokie stanowisko, albo jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.

Jeżeli tak, to może też dotyczy to Ciebie.

Wczoraj rozmawiałam z moim serdecznym przyjacielem, który prowadzi swoją firmę i akurat był po 3 spotkaniach z klientami. A właściwie, z klientkami.

3 kobiety. W wieku 45-52 lata.

Pani Prezes, Dyrektor Zarządzająca i właścicielka sporej firmy.

Kompetentne, silne, ambitne, zorganizowane, rywalizujące.

Tak je opisał mój znajomy.

I jeszcze dodał: takie mało kobiece.

– Co to znaczy dla Ciebie? – zapytałam. I czy to źle, że takie? Doszły do czegoś własną pracą, determinacją, siłą, inteligencją. To przecież dobre, chwalebne.

– A ja nie mówię, że nie. I szanuję je za to.

– No, dobrze- pytam. I co z tego?

– Wiesz -mówi on. Wy, kobiety biznesu to durne jesteście.

Staracie się upodobnić w stylu do mężczyzny. Ale, powiem wprost- rozmawiam z nimi jak z innymi mężczyznami.  Chociaż atrakcyjne – żadnej bym nie zaprosił na spacer ani nie przyszło mi do głowy kupić jej kwiaty. No chyba, że takie “obowiązkowe”, imieniny Pani Prezes. Ale jak dla kobiety, jakoś nie.

– Dlaczego-  pytam. Może po godzinach są inne?

– E, nie, nie wiem. Może i są, ale ja w to nie wierzę.

– Ale czegoś byś chciał? – dopytuję.

-To nie kwestia chcenia. Tylko natury. Tej różnicy, która czyni was atrakcyjne, a Wy same, wchodząc w męski styl, niwelujecie.

– A potem mówimy, że faceci są mało męscy teraz? 🙂 – mruknęłam.

– Wiesz, chodzi mi o to, że możecie załatwić o wiele więcej, będąc kobiece, to wpływa na nas, także w biznesie. A one starały się być podobne do mężczyzny. I spódnica ich przed tym nie uchroniła.

I to nie chodzi o słodką blondynkę, która nic nie wie i udawanie takiej.

Tu chodzi o tą kobiecą energię, która one albo zatraciły, albo schowały.

I walczą.

A mogą mieć to samo, albo i więcej, robiąc to inaczej.

Tak bardziej po kobiecemu.

Tak, jak ty to zaczęłaś robić jakieś 2 lata temu.

Sama wiesz. Byłaś taki kompetentny trener, negocjator. Ze wskazaniem na rodzaj męski. ;).

– Weź przestań…- mruknęłam ze wstydem.

– Od dwóch lat widzę w Tobie zmianę, a nadal pracujemy razem. Tylko jest inaczej.

A jesteś tak samo skuteczna. A sam mam wrażenie, że znacznie mniej w to wkładasz wysiłku, jest lekko, przyjemnie. A efekty masz.

– Fakt- potwierdziłam. Sam wiesz, jak to się zaczęło.

To był takie mocne uderzenie na tym ustawieniu w polu, które mi zrobiła znajoma. (ustawienie Hellingerowskie).

 Bo sama musiałam się tego dowiedzieć, stanąć z tym twarzą w twarz. I zobaczyć co naprawdę tracę. Zabolało mnie wtedy. Ale sprawy ruszyły. Też jestem zadowolona.

Spodni nie posiadam ani w sensie fizycznym, ani symbolicznym.:).

-Wiesz- podsuwa mi pomysł mój przyjaciel. A może TY je tego naucz, odkryj. Bo szkoda. To fajne kobiety. Tylko po co takie męskie?

O, na przykład: JAK WYKORZYSTAĆ KOBIECĄ MOC I INTUICJĘ W BIZNESIE I ŻYCIU. Coś w tym duchu.

Wy kobiety macie lepszą intuicję, a staracie się pracować rywalizacją, siła, logiką, przynajmniej tak to okazujecie. Staracie się rywalizować, walczyć, jak możecie to zrobić łagodnie, prosząc.  Pokaż im, jak to robisz.

– Hmm- no tak. Ale jest masa konferencji kobiet biznesu. Tam już zaczyna się mówić o kobiecości.

–  Nie, Ty im daj to w praktyce, tak jak to robisz. Konkretne podpowiedzi, rozwiązania, przepracowane sprawy, te twoje praktyczne narzędzia. Te magiczne, te Twoje ustawienia, prace z sercem, to co sama wypracowałaś. których nie rozumiem, ale działająJ.

 • A Ty, kobieto biznesu- jak często prosisz o pomoc mężczyznę, i dostajesz więcej?
 • A jak często jesteś Zosia Samosia, kompetentna, walczącą i silną?
 • JAK LEKKO PORUSZASZ BIODRAMI- SPRAWDŹ:)?

Ja zaczęłam prosić, rozmawiać, otwierać swoje serce i m tak samo mam wyniki, ale lżej, prościej, i w zgodzie z sobą.

Bo najpierw jestem kobietą.

Najpierw ja i dbanie o siebie.

A potem pracuję z kobiecej energii, z kobiecą esencja, w zgodzie ze sobą. 

Jest lżej, efekty osiągam lekko, spokojnie. 

A świat się pod to układa.

To jest możliwe, jestem tego dowodem:). 

O mnie

 • 19 lat doświadczenia jako trener, coach, doradca biznesowy i Z dyplomem MBA, kursami Business Teacher, darem szerszej intuicji, wglądów.
 • 25 000 uczestników moich szkoleń biznesowych i osobistych  warsztatów w Polsce, Kanadzie, Irlandii, Belgii, Hawajach.
 • 2000 dni na salach warsztatowych, pracy indywidualnej w zmianie i transformacji.
 • Pracuję szczególnie z głębi serca z kobietami nad ożywieniem i wzmocnieniem ich kobiecej energii, pełnej radości, ciepła, szczęścia, spełnienia.
 • Tak, abyś wydobyła i nabrała zaufania, że dzięki życiu w zgodzie ze swoją żeńską energią jesteś w stanie uzyskać prawdziwy SUKCES, SPEŁNIENIE, we wszystkich sferach Twojego życia- RELACJACH, BIZNESIE, ZWIAZKACH, PIENIĄDZACH, PASJACH.
 • Pracuję w sprawie i uporządkowania, pojednania relacji z mężczyznami.Tak, aby były pełne wzajemnego szacunku, dobra, radości i miłości, szczerości, uczciwości po obu stronach.

Posiadam dar tzw. Szerszej intuicji, jasnowidzenia, (ludzie obawiają się słowa jasnowidzenie, ale to sprawa, która łatwo racjonalnie wytłumaczyć, żadne czary mary).

Dar ten pozwala dostrzec mi ukryte talenty, Twoje siły i moce, ale też blokady, ukryte dynamiki relacji, wzorce, w których funkcjonujesz.

Dzięki temu łatwiej jest mi pomóc dotrzeć do ukrytych motywów i intencji, jeżeli chcesz tego w pracy ze mną. To pomaga i zainspirować Cię do podjęcia decyzji zgodnych z Twoją własną, głęboką prawdą, prawdą serca i duszy.

Stawiam w mojej pracy na konkrety, konfrontowanie się, decyzje i głęboką pracę duchową, popartą decyzjami.

Jak pracuję?

Łączę metody, dla lepszego efektu:

 • Ustawienia systemowe, pola morficzne, ustawienia aspektowe.
 • Praca w przestrzeni serca.
 • Dwupunktowa, techniki kwantowe.
 • Poziomy świadomości Hawkinsa.
 • Matryca Tożsamości.
 • Insights®- Typy osobowości, Akredytacja.
 • Wglądy intuicyjne.
 • Pracę na poziomie połączenia logiki i intuicji.
 • Metody trenerskie, coachingowe, Coaching Prowokatywny.

Ustawienia systemowe w polu (na podstawie Berta Hellingera pól morficznych Ruperta Sheldraka, pola informacji pozwalają dotrzeć do przyczyn problemów, uwikłań rodzinnych, może nawet karmicznych pokazuje co jest, uwalnia, robi miejsce na nowe.

Uwalnia nieuświadomione blokady i wzorce energetyczne, które znajdują się w Twoim polu, i pochodzą z pola rodziny, społeczności, schematów przekonań, o których świadomie nie masz nawet pojęcia), prawo przyciągania w codziennej działaniu „Poproś i wiedz, że dostałeś” praca w przestrzeni serca i więcej, dla trwałego rezultatu. *
W zajęciach wykorzystuje różne techniki, łączę je, aby uzyskać trwałe i lepsze rezultaty.

Praca przestrzeni serca – pozwala na połączenie się z polem nowych możliwości, uwalnia blokady, łączy z MIŁOŚCIA I NAJLEPSZYMI UCZUCIAMI, które są paliwem i napędem do dobrego życia. 

Prawo przyciągania i rezonansu- to specjalne medytacje i praktyki, które zmieniają Twoją częstotliwość wibracji. Przestajesz rezonować z tym co było, zaczynasz rezonować z tym czego naprawdę chcesz. To wskazówki, co konkretnie robić, aby kreować świadomie nową rzeczywistość w głębokiej zgodzie ze sobą.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie bądź umówić się na sesję nie wahaj się i napisz bądź zadzwoń do mnie, to pierwszy krok do Twojej niesamowitej zmiany.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pieniądze nie idą do ostatnich w kolejce… do siebie, cz.2 cyklu o wzorcach dobrostanu

PIENIĄDZE NIE PŁYNĄ DO OSTATNICH W KOLEJCE..., DLA SIEBIE?, CZ. 2 CYKLU O WZORCACH DOBROSTANU  TY, KTÓRY JESTEŚ W KOLEJCE DO SIEBIE? Który/ a jesteś w kolejce do siebie i czym to się przejawia w Twoim życiu? Przeczytaj cały post 🙂 ,i zrób to ćwiczenie- może boleć, może otrzeźwić ..., może zmienić Twoje miejsce w kolejce.... do siebie .  CZ.1 - o...

To bardzo niebezpieczne grać bezpiecznie

TO BARDZO NIEBEZPIECZNE GRAĆ BEZPIECZNIE     Tym razem mężczyzna.  Marcin, dajmy na to.  W koncernie.  Wysokie stanowisko. Od lat kilkunastu. Firma „powszechnie znana”. - Dostałem polecenie do Ciebie od znajomej. Była kiedyś. Mówi, że jesteś „magicznie bezwzględnie docierająca do duszy”.   O, ciekawe określenie 😊. Miło mi. Nawet nagłówek z...

Co ma dusza do decyzji?

Jak podejmować efektywne decyzje?  Jak podejmować prawdziwie dobre decyzje? Na pewno  wiele razy w swoim życiu podejmowałeś decyzje, realizowałeś jakieś cele. I być może pewnych ze swoich decyzji teraz żałujesz. A pewnych byś nigdy nie zmienił. Masz pewnie też takie decyzje, które ciągle,nawet dzisiaj sobie tłumaczysz  i wyjaśniasz, że to w sumie...

Żyjesz w zgodzie z zasadami? To źle żyjesz

  Żyjesz w zgodzie z zasadami?  To źle żyjesz. Nie ma sensu życie w zgodzie z zasadami. Nie udaje się takie życie, kiedy przestrzegasz zasad, norm i powinności. Które nie są Twoje. Chociaż bierzesz je za swoje. I jeszcze walczysz w ich obronie, i jeszcze  I nawet nie widzisz, albo nie chcesz, że działasz jak pacynka, kukiełka, automat.  Jak...

Jak się wkur…sz w sprawie swoich pieniędzy , Kobieto Sukcesu

Jak się kobieto sukcesu  WKUR…SZ W SPRAWIE SWOICH PIENIĘDZY Basia, lat 43. Pracuje jako handlowiec- ekspert, doskonała zresztą. I kocha to co robi. Kobieta sukcesu. Dzwoni do mnie wkurzona. Ale jak. 🙂 Krzyczy mi w słuchawkę. Wściekła. A ja się cieszę, bo czuję, że to wynik ostatniej sesji i tego co zobaczyła w swoich relacjach z mężczyznami....

Piekło jest zimne, piekło jest mroźne

Piekło jest zimne  Skąd takie zdanie i co chodzi? Jakiś czas temu rozmawiałam ze znajomym przez telefon. Rozmowa - głęboka , duchowa, taka wieczorowo-nocna. I podczas rozmowy o emocjach, uczuciach, prawdziwości w ich wyrażaniu powiedział mi takie zdanie : "Asia- piekło nie jest gorące, nie jest gdzieś , kiedyś , tam. Piekło jest zimne, i jest tu...

Wypalony Zawodowo

  Cieszę się Twoim wypaleniem Ja wiem, że Ty wiesz, że jesteś w czarnej dupie. Tylko jeszcze trzymasz ostatni bastion, aby nikt tego nie zauważył. Tylko że Ty widzisz to codziennie. - W sumie to ja nie wiem, co mam Ci powiedzieć. - Ale ja jeszcze o nic nie pytałam. - Jak to będzie wyglądać? Znajomy mówił o jakimś ustawianiu i wyciąganiu...