fbpx

Jak Cię Widzą Mężczyźni Kobieto Sukcesu

Jak Cię Widzą Mężczyźni, Kobieto Sukcesu?
 • Na co naprawdę zwracają uwagę mężczyźni u kobiet sukcesu?
 • Co zyskujesz i co tracisz wchodząc w męskie kompetencje?
 • Jak zachować kobiecość i odnosić sukcesy?

Yyy, kiedyś by mnie zabolało, ubodło i wkurzyło. Dzisiaj…, poczytaj.

Pewnie prowadzisz firmę albo zajmujesz wysokie stanowisko, albo jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.

Jeżeli tak, to może też dotyczy to Ciebie.

Wczoraj rozmawiałam z moim serdecznym przyjacielem, który prowadzi swoją firmę i akurat był po 3 spotkaniach z klientami. A właściwie, z klientkami.

3 kobiety. W wieku 45-52 lata.

Pani Prezes, Dyrektor Zarządzająca i właścicielka sporej firmy.

Kompetentne, silne, ambitne, zorganizowane, rywalizujące.

Tak je opisał mój znajomy.

I jeszcze dodał: takie mało kobiece.

– Co to znaczy dla Ciebie? – zapytałam. I czy to źle, że takie? Doszły do czegoś własną pracą, determinacją, siłą, inteligencją. To przecież dobre, chwalebne.

– A ja nie mówię, że nie. I szanuję je za to.

– No, dobrze- pytam. I co z tego?

– Wiesz -mówi on. Wy, kobiety biznesu to durne jesteście.

Staracie się upodobnić w stylu do mężczyzny. Ale, powiem wprost- rozmawiam z nimi jak z innymi mężczyznami.  Chociaż atrakcyjne – żadnej bym nie zaprosił na spacer ani nie przyszło mi do głowy kupić jej kwiaty. No chyba, że takie “obowiązkowe”, imieniny Pani Prezes. Ale jak dla kobiety, jakoś nie.

– Dlaczego-  pytam. Może po godzinach są inne?

– E, nie, nie wiem. Może i są, ale ja w to nie wierzę.

– Ale czegoś byś chciał? – dopytuję.

-To nie kwestia chcenia. Tylko natury. Tej różnicy, która czyni was atrakcyjne, a Wy same, wchodząc w męski styl, niwelujecie.

– A potem mówimy, że faceci są mało męscy teraz? 🙂 – mruknęłam.

– Wiesz, chodzi mi o to, że możecie załatwić o wiele więcej, będąc kobiece, to wpływa na nas, także w biznesie. A one starały się być podobne do mężczyzny. I spódnica ich przed tym nie uchroniła.

I to nie chodzi o słodką blondynkę, która nic nie wie i udawanie takiej.

Tu chodzi o tą kobiecą energię, która one albo zatraciły, albo schowały.

I walczą.

A mogą mieć to samo, albo i więcej, robiąc to inaczej.

Tak bardziej po kobiecemu.

Tak, jak ty to zaczęłaś robić jakieś 2 lata temu.

Sama wiesz. Byłaś taki kompetentny trener, negocjator. Ze wskazaniem na rodzaj męski. ;).

– Weź przestań…- mruknęłam ze wstydem.

– Od dwóch lat widzę w Tobie zmianę, a nadal pracujemy razem. Tylko jest inaczej.

A jesteś tak samo skuteczna. A sam mam wrażenie, że znacznie mniej w to wkładasz wysiłku, jest lekko, przyjemnie. A efekty masz.

– Fakt- potwierdziłam. Sam wiesz, jak to się zaczęło.

To był takie mocne uderzenie na tym ustawieniu w polu, które mi zrobiła znajoma. (ustawienie Hellingerowskie).

 Bo sama musiałam się tego dowiedzieć, stanąć z tym twarzą w twarz. I zobaczyć co naprawdę tracę. Zabolało mnie wtedy. Ale sprawy ruszyły. Też jestem zadowolona.

Spodni nie posiadam ani w sensie fizycznym, ani symbolicznym.:).

-Wiesz- podsuwa mi pomysł mój przyjaciel. A może TY je tego naucz, odkryj. Bo szkoda. To fajne kobiety. Tylko po co takie męskie?

O, na przykład: JAK WYKORZYSTAĆ KOBIECĄ MOC I INTUICJĘ W BIZNESIE I ŻYCIU. Coś w tym duchu.

Wy kobiety macie lepszą intuicję, a staracie się pracować rywalizacją, siła, logiką, przynajmniej tak to okazujecie. Staracie się rywalizować, walczyć, jak możecie to zrobić łagodnie, prosząc.  Pokaż im, jak to robisz.

– Hmm- no tak. Ale jest masa konferencji kobiet biznesu. Tam już zaczyna się mówić o kobiecości.

–  Nie, Ty im daj to w praktyce, tak jak to robisz. Konkretne podpowiedzi, rozwiązania, przepracowane sprawy, te twoje praktyczne narzędzia. Te magiczne, te Twoje ustawienia, prace z sercem, to co sama wypracowałaś. których nie rozumiem, ale działająJ.

 • A Ty, kobieto biznesu- jak często prosisz o pomoc mężczyznę, i dostajesz więcej?
 • A jak często jesteś Zosia Samosia, kompetentna, walczącą i silną?
 • JAK LEKKO PORUSZASZ BIODRAMI- SPRAWDŹ:)?

Ja zaczęłam prosić, rozmawiać, otwierać swoje serce i m tak samo mam wyniki, ale lżej, prościej, i w zgodzie z sobą.

Bo najpierw jestem kobietą.

Najpierw ja i dbanie o siebie.

A potem pracuję z kobiecej energii, z kobiecą esencja, w zgodzie ze sobą. 

Jest lżej, efekty osiągam lekko, spokojnie. 

A świat się pod to układa.

To jest możliwe, jestem tego dowodem:). 

O mnie

 • 19 lat doświadczenia jako trener, coach, doradca biznesowy i Z dyplomem MBA, kursami Business Teacher, darem szerszej intuicji, wglądów.
 • 25 000 uczestników moich szkoleń biznesowych i osobistych  warsztatów w Polsce, Kanadzie, Irlandii, Belgii, Hawajach.
 • 2000 dni na salach warsztatowych, pracy indywidualnej w zmianie i transformacji.
 • Pracuję szczególnie z głębi serca z kobietami nad ożywieniem i wzmocnieniem ich kobiecej energii, pełnej radości, ciepła, szczęścia, spełnienia.
 • Tak, abyś wydobyła i nabrała zaufania, że dzięki życiu w zgodzie ze swoją żeńską energią jesteś w stanie uzyskać prawdziwy SUKCES, SPEŁNIENIE, we wszystkich sferach Twojego życia- RELACJACH, BIZNESIE, ZWIAZKACH, PIENIĄDZACH, PASJACH.
 • Pracuję w sprawie i uporządkowania, pojednania relacji z mężczyznami.Tak, aby były pełne wzajemnego szacunku, dobra, radości i miłości, szczerości, uczciwości po obu stronach.

Posiadam dar tzw. Szerszej intuicji, jasnowidzenia, (ludzie obawiają się słowa jasnowidzenie, ale to sprawa, która łatwo racjonalnie wytłumaczyć, żadne czary mary).

Dar ten pozwala dostrzec mi ukryte talenty, Twoje siły i moce, ale też blokady, ukryte dynamiki relacji, wzorce, w których funkcjonujesz.

Dzięki temu łatwiej jest mi pomóc dotrzeć do ukrytych motywów i intencji, jeżeli chcesz tego w pracy ze mną. To pomaga i zainspirować Cię do podjęcia decyzji zgodnych z Twoją własną, głęboką prawdą, prawdą serca i duszy.

Stawiam w mojej pracy na konkrety, konfrontowanie się, decyzje i głęboką pracę duchową, popartą decyzjami.

Jak pracuję?

Łączę metody, dla lepszego efektu:

 • Ustawienia systemowe, pola morficzne, ustawienia aspektowe.
 • Praca w przestrzeni serca.
 • Dwupunktowa, techniki kwantowe.
 • Poziomy świadomości Hawkinsa.
 • Matryca Tożsamości.
 • Insights®- Typy osobowości, Akredytacja.
 • Wglądy intuicyjne.
 • Pracę na poziomie połączenia logiki i intuicji.
 • Metody trenerskie, coachingowe, Coaching Prowokatywny.

Ustawienia systemowe w polu (na podstawie Berta Hellingera pól morficznych Ruperta Sheldraka, pola informacji pozwalają dotrzeć do przyczyn problemów, uwikłań rodzinnych, może nawet karmicznych pokazuje co jest, uwalnia, robi miejsce na nowe.

Uwalnia nieuświadomione blokady i wzorce energetyczne, które znajdują się w Twoim polu, i pochodzą z pola rodziny, społeczności, schematów przekonań, o których świadomie nie masz nawet pojęcia), prawo przyciągania w codziennej działaniu „Poproś i wiedz, że dostałeś” praca w przestrzeni serca i więcej, dla trwałego rezultatu. *
W zajęciach wykorzystuje różne techniki, łączę je, aby uzyskać trwałe i lepsze rezultaty.

Praca przestrzeni serca – pozwala na połączenie się z polem nowych możliwości, uwalnia blokady, łączy z MIŁOŚCIA I NAJLEPSZYMI UCZUCIAMI, które są paliwem i napędem do dobrego życia. 

Prawo przyciągania i rezonansu- to specjalne medytacje i praktyki, które zmieniają Twoją częstotliwość wibracji. Przestajesz rezonować z tym co było, zaczynasz rezonować z tym czego naprawdę chcesz. To wskazówki, co konkretnie robić, aby kreować świadomie nową rzeczywistość w głębokiej zgodzie ze sobą.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie bądź umówić się na sesję nie wahaj się i napisz bądź zadzwoń do mnie, to pierwszy krok do Twojej niesamowitej zmiany.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kobieta I Biznes Za Kulisami, Sukces Przerażonej Dziewczynki W Garniturze

Kobieta I Biznes Za Kulisami, Sukces Przerażonej Dziewczynki W Garniturze Czy warto być silną i niezależną? Co się z Tobą dzieje, kiedy jesteś taka niezależna? Czym naprawdę jest tzw. "niezależność"?  Iza, lat 47. Własna firma. Sukces. Kobieta sukcesu. Wedle standardów tak zwanie obowiązujących w tzw. „współczesnym świecie”. Rozwiedziona, mąż jej...

JAK ” DUPOŚCISK” FINANSOWY POKAZUJE SIĘ W TWOICH ZACHOWANIACH, I CZYM SKUTKUJE W TWOIM RUCHU DO DOBROSTANU

Jak " dupościsk"  finansowy pokazuje się w twoich  zachowaniach, i czym skutkuje w twoim ruchu do dobrostanu   Kogo i co, i jak wykluczasz z dobrostanu? Dzisiaj poczuj od razu to ćwiczenie  o finansach i odpowiedz sobie na pytania: Co wykluczasz, za kogo wykluczasz, z czego sam siebie wykluczasz, kiedy myślisz, mówisz, czujesz… Takie...

Jaka jest cena za Twoje jaja, kobieto sukcesu?

Jaka jest cena za Twoje jaja, kobieto sukcesu? Renata. Lat 44. Właścicielka niewielkiej firmy usługowej. Się pojawiła na warsztacie w sprawie energii męskiej, kobiecej i jak przyciągnąć wartościowego mężczyznę.    Pojawiła się, siadła z hukiem na krześle. Trochę tak BARDZO PEWNA SIEBIE.  Spóźniona. Zwracająca uwagę na siebie. Znam ją z sesji...

Co robić po sesji ustawień systemowych

Co robić po sesji ustawień systemowych ? To pytanie, jakie  zadaje każda osoba, z którą pracuję w sesjach ustawień systemowych/ duszy, lub sesjach 3U(Ujrzyj , Uszanuj, Uwolnij).   Po pierwsze : Pozwól duszy  i polu informacji działać. Najpierw dusza, potem działanie. Nie działaj nadmiernie. Odpuść analizy, co i jak, dlaczego. Zaufaj, że się...

A Ty, jakie masz intencje do związku?

Jakie są Twoje prawdziwe intencje do związku? „Intencje zawsze się dogrywają.” Długo nie rozumiałam tego zdania. Dzisiaj wiem ­ Jedyna intencją do związku jest MIŁOŚĆ. Teorie to znamy. Moja prywatna teza­. Jeżeli intencją do związku jest miłość, to związek się uda i jest trwały. Uda się , nawet, jeżeli czasem nie wygląda to różowo. Tak było w...

Obfitość i Dobrobyt – Czy jest tym, co wszyscy myślimy?

Z czym się Tobie kojarzy obfitość i dobrobyt? Nie trzeba zgadywać. 95% ludzi utożsamia obfitość i dobrobyt z bogactwem finansowym, posiadaniem luksusowych dóbr, wolnością finansową. W sumie to jest przecież możliwe, że masz już to wszystko. I bardzo dobrze - zapracowałeś, zasłużyłeś, poświęciłeś wiele czasu, wysiłku, swoich zdolności. Jednym...

Jak finansowy ” dupościsk” w Twoim rodzie, wpływa na Ciebie i Twój dobrostan, cz. 1 cyklu o wzorcach finansowych

Jak " dupościsk"  finansowy w rodzie  wpływa na Twój dobrostan, pieniądze, biznes i powodzenie Pieniądze to energia życia, przepływu, wdzięczności, manifestacja dobrostanu, stania w swej mocy, miłości. To manifestacja zdrowego dawania i brania. Brania i przyjmowania. Pieniądze to źródło zła, konfliktów międzyludzkich, trudności, zwierciadło...