fbpx

 Joanna Grabska

Pracuję z kobietami z sukcesem zawodowym, a uwikłanymi w trójkąt zdrady- kochankami i tymi po rozstaniu, ABY WYSZŁY Z PUŁAPKI EMOCJONALNEGO ROLLER COASTERA-TĘSKNOTY, BÓLU, EUFORII, NIEPEWNOŚCI, CZEKANIA, ROZSTAŃ- POWROTÓW, PUSTKI.  Aby odzyskały własną energię, poczucie pewności, radość i kierunek działania.  

  

Poznajmy się

Mogę Ci zaoferować prawdę, szacunek, miłość. Nic ponadto.”

 

Bo wiem, że tylko poprzez  uznanie, uszanowanie i obdarzeniem uwagą tego co trudne, zamknięte, zamrożone, w ukryciu, tajemnicy, zaprzeczeniu,  możesz w pełni i ostatecznie rozwiązać swoje trudne sprawy.

Zmienić w swoim życiu to, co już Ci nie służy. 

A różnorodne metody pracy, na poziomie umysłu, emocji, serca wspomagają fundamentalną intencję- Twoje Najwyższe Dobro. 

23 lata pracy z tysiącami ludzi i setkami firm w szkoleniach biznesowych, coachingu zmiany biznesie. Połączyłam  logikę, wyniki i cele z drogą serca i ducha, energii.

A to połączenie   przyniosło mi to, czego zawsze chciałam w pracy. 

Prawdziwych relacji, prawdziwych i głębokich wyników i efektów ludzi i firm, z którymi pracuję. 

 Główne obszary w jakich pracuję z Tobą

Każdy obszar w życiu- ZWIĄZKI, BIZNES, FINANSE, RELACJE ZE SOBĄ, to  Twoje wzorce, schematy, programy rodzinne, które pchają Cię w niechciane powtarzające się sytuacje i zachowania.

To jak traktujesz sam siebie wpływa na relacje, pracę, karierę.

Dlatego też można, a nawet trzeba  pracować z wieloma obszarami.

Łącząc metody pracy z podświadomością, duszą, emocjami, logiką obejmujemy całe spektrum Ciebie. Bez ograniczenia do jednej sfery. Bo jesteś całością. 

Płytkim oraz nieskutecznym przekonaniem jest specjalizacja i zamykanie się  do jednej odseparowanej sfery.

 

Ja ze sobą

1. Jesteś wypalony, rozbity, życie wymyka się z pod kontroli.

2. Minimalizujesz swoje oczekiwania wobec życia, byle żyć jakoś.

3. Popadasz w marazm i apatię. Cele tracą sens, coraz mniej czujesz radości i spełnienia.

 

 

…więcej 

Kariera, pieniądze

1. Sukces stał się Twoja kulą u nogi? A Ty czujesz, że wpadasz w chaos?

2. Wikłasz sie w cykle finansowe, typu przypływ- strata- przypływ?

3. Mimo sukcesu czujesz wypalenie, nudę, poczucie straty? A praca nie daje spełnienia.

…więcej

 

Relacje, także trudne

1. Twój związek bardziej przypomina kontrakt i firmę niż miłosna relację?

2. Jesteśw uwikłanej i zagmatwanej relacji?

3. Ciągle przyciagasz ten sam, niechciany już typ partnerów, mimo,  że masz tego świadomość?

…więcej

 

Z biznesem, właścicielami

  1. Firma jest w jakimś zastoju, albo kręci się w kółko od zbyt długiego czasu?
  2. Firma nie rośnie, mimo planów, inwestycji, podejmowanych zmian.
  3. Pieniądze nie płyną, albo wyciekają na nagłe i niespodziewane wydatki.

…więcej

 

Ludzie mówią o pracy ze mną, że 

Asia z grobu przywraca, więc jeśli czujesz, że Twoje kończyny poruszają się a może nawet i całe ciało ale jakoś tam pusto to Aśka rumieniec na twarz przywróci. To dość ogólnie i zagadkowo, wiem co mówię i co czuję. Asia Dziękuję wielkie jeszcze raz.

Opinia z dnia 26.07.2018

Asiu, dziękuję Ci za wtorkowe spotkanie. Czuję zmianę. Pracuję też na materiałach, które mam od Ciebie. Robię „wybaczanie”. Zrobiłam też „pojednanie rodowe” kobiet i mężczyzn – mam na myśli odpalanie świeczek (raczej podgrzewaczy). Asia- ja jestem najważniejsza…. Kiedyś chciałam wyprowadzić się z domu w którym mieszkam (chyba raczej uciec) a dziś chcę „tu” mieszkać w rodzinnym domu na wsi (czyli tłumaczę sobie, że w jakiś sposób zawalczyłam) ALE podjęłam decyzję, że wyremontuję piętro na „dole”, które nie jest obecnie wykorzystane. Zrobię osobne wejście do mnie od podwórza . A na górze mieszka mama, która „tam” pozostanie i mąż – który nie wiem co zrobi. Czy będzie mieszkał na „ górze” gdzie moja mama czy podejmie inną decyzje.
D…

Rekomendacja z Linked In

Dzisiaj chciałabym Waszą uwagę skierować ku Joanna Grabska, MBA, która – i mogę to spokojnie powiedzieć – bardzo znacząco wpłynęła na to, jak żyję. A żyje mi się lepiej niż wtedy, gdy jej nie znałam.
Asia pracuje z energią, zadaje odpowiednie pytania, wyławia tak chętnie tworzone przez nasze głowy iluzje i doprowadza, że stajemy przed sobą w prawdzie – co wyzwala i sprawia ulgę. Ale też daje kopniaka do nowych przedsięwzięć 💪🏼
Dlatego jeśli czujesz, że masz coś, z czym przyszło Ci się zmagać – niezależnie czy w pracy czy w życiu prywatnym, czy zauważasz że powielasz schematy albo nie osiągasz tego co sobie założyłeś mimo starań – Asia będzie Twoją podpowiedzią. Polecam 🙂

Anna Maria W. 09.06. 2020

Dzień dobry Asiu. Przepraszam, ze milczałam. Rozmowa z Tobą mną wstrząsnęła. Wstrząsnęła ale tak, jak porządny opierdol potrafi człowiekiem wstrząsnąć. Dziękuję Ci serdecznie! Jesteś najlepsza! Zrobiłaś cuda, zmiany które zaszły po tamtej rozmowie są bardzo widoczne i stało się tak, ze zaczęłam myśleć o sobie bardziej przyjaźnie niż zawsze. I wreszcie poczułam potrzebę zmian na lepsze. Chce mieć lepsze i pełniejsze życie. Chce dla siebie dobrze. WSZYSTKO DZIĘKI TEJ JEDNEJ ROZMOWIE!!! DZIĘKUJE!

Agata S

Rekomendacja z Linked In

“Dało wpierdol. Nagle czujesz, jakby wielka ręka “wkradła się” do twojego wnętrza i chwyciła za coś w klatce. Takie odczucie, najpierw. Potem jasność, ulga, spokój, wiesz co dalej i jak dalej.  Siła. 

Rafał Liebrecht

Rekomendacja z Linked In

Bardzo rezonuje ze mną słowo prawda, które wypowiedziałaś podczas skype. Miałam jedną sytuację, w której trafiłam na opór klienta, bo on ma swoją prawdę, że świat zewnętrzny jest zły i to wina kandydatów, że rekrutacja nie jest skuteczna. Klient szuka pomocy na zewnątrz. Sytuacja podoba do poprzednich, moja reakcja inna, nie próbuję zmieniać nurtu rzeki, wstrzymałam swoje działania 🙂 Będę obserwowała dalej, nie chcę, żeby ten schemat działał. Od maja chcę wrócić do pracy, wierzę, że się wszystko poukłada i znajdę nową pracę. Odnośnie pieniędzy to odblokowały się przepływy, spłynęły te pieniądze, na które czekałam.  Zobaczymy, co będzie dalej.

Ewa S. 

Rekomendacja z Linked In

cd. Ewa S. Mocne! no i tak sobie teraz myślę, że jak taki mało świadomy człowiek ma sobie sam poradzić.  Bardzo u Ciebie cenię połączenie różnych metod działania. Dzięki temu mam poczucie, że z lekkością trafnie diagnozujesz klientów. O tym moim schemacie z prawdą mówiłam już od wielu miesięcy, próbowałam go rozbroić, ale dopiero Ty go nazwałaś po imieniu i pokierowałaś, żeby on właśnie był moim drogowskazem. Szaleństwo 🙂

Przyznam, że kiedy usłyszałem o tym co robisz podszedłem do tego z ogromną dozą nieśmiałości i niepewności. Zejście do poziomu „serca”, wyłączenie rozumu, opowiadania na temat reakcji uczestników, które towarzyszą seansowi wprawiały mnie w zadziwienie. Jako człowiek ciekawy postanowiłem, że mimo wszystko – w myśl zasady „co nas nie zabije to nas wzmocni’ – skorzystam i sprawdzę na sobie działanie.

Prowadzę działalność, jestem na rozruchu… w tamtym czasie odbywałem dużo spotkań z mało widocznymi efektami. Stąd też brały się moje problemy związane z brakiem poczucia bezpieczeństwa, spięciem, które dusiłem w sobie. Efekt sesji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! WOW! Po pierwsze zeszło ze mnie napięcie, przełamało się… nie mówię o stanie tu i teraz, ale poczułem się lżejszy. 30 dni później przyszedł długo oczekiwany kontrakt, a potem następny i następny… a wewnętrzny uśmiech wrócił. Niesamowite! Dzięki J. Dzisiaj kiedy mam trudniejsze chwilę wracam do tego co się wydarzyło podczas spotkania… i jadę dalej J. Chcę nauczyć się robić to samodzielnie.

Tomasz K

Witam serdecznie!!!

Jestem po 5-ciu dniach działań z Energią od Pani, bo tak ten stan nazwę i jestem pod coraz większym wrażeniem zmian.
Pierwszego dnia medytacji ze światłem tak się wzruszyłam, że płakałam i płakałam, tak p prostu ze wzruszenia i zer świadomości, że zapomniałam, że jestem kobietą
Od razu założyłam bransoletki i sukienkę i świat jakoś bardziej opromieniał!!!
2-go dnia świadomie, aczkolwiek z przestrachem, bo się odzwyczaiłam i przejęłam sporo męskich ról, przynajmniej w głowie, zaczęłam prosić męża o drobiazgi… Działa!!!
teraz maszeruję “kręcąc” biodrami. Nie byłam świadoma jak jestem zablokowana, więc po moich marszach 5-6 km boli mnie krzyż, ale jest nieporównanie inaczej.
Po prostu jakaś nowa energia we mnie wstąpiła, mocno wypalona w ostatniej pracy. Śmieję się, wszystko mi łatwiej…
Iza

“Byłam na sesji u Joasi w lutym. Przejechałam w tym celu pół Polski, więc determinację miałam dużą, ale takie same oczekiwania. Od dłuższego czasu szukałam pracy, miotałam się, wątpiłam. Co dała mi sesja od razu? Potwierdzenie wewnętrzne, że mam prawo robić zawodowo, to co mnie interesuje i do czego się nadaję. I mam realizować plan i odpuścić oczekiwania. Z tym odpuszczeniem było najtrudniej, zwłaszcza jak sytuacja się nie zmieniła w ciągu kilku tygodni. A efekty przecież miały być! I tu pomogła też krótka rozmowa telefoniczna z Joasia – znów to samo – robić swoje i odpuścić oczekiwania. Jest kwiecień, jest propozycja nowej pracy. Czuję zmianę we własnym podejściu, cieszę się na nowe. Dziękuję Joasia 😊 “

Aga

 

Wypalony Zawodowo

  Cieszę się Twoim wypaleniem Ja wiem, że Ty wiesz, że jesteś w czarnej dupie. Tylko jeszcze trzymasz ostatni bastion, aby...

Dlaczego godzisz się na mniej

DLACZEGO GODZISZ SIĘ NA MNIEJ?    Szefie- przestać godzić się na mniej … „Zapieprzam 16 godzin, sam sprzedaję więcej niż...

Dajesz za dużo, a czy umiesz przyjąć?

DAJESZ ZA DUŻO, CZY UMIESZ PRZYJĄĆ? Nie wiem, czy wiesz, że dawanie za dużo od siebie - odstrasza i osłabia...

Czy jesteś ochłapożercą

CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ   CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ, CZY SMAKOSZEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WIBRACJI W SOBIE. To zobacz, jak to...

Gloryfikacja trudu

TRUDNY klient, TRUDNY podwładny, TRUDNY szef, TRUDNE negocjacje, TRUDNY produkt TRUDNY rynek      Mówisz, mam trudnego...

To bardzo niebezpieczne grać bezpiecznie

TO BARDZO NIEBEZPIECZNE GRAĆ BEZPIECZNIE     Tym razem mężczyzna.  Marcin, dajmy na to.  W koncernie.  Wysokie stanowisko....

Depresja agresja wina wstyd smutek

Depresja za  szerokim uśmiechem sukcesu  to ukryta agresja, a za agresją …  Weszła, uśmiechnięta, zadowolona, mocna, silna,...

JAK ” DUPOŚCISK” FINANSOWY POKAZUJE SIĘ W TWOICH ZACHOWANIACH, I CZYM SKUTKUJE W TWOIM RUCHU DO DOBROSTANU

Jak " dupościsk"  finansowy pokazuje się w twoich  zachowaniach, i czym skutkuje w twoim ruchu do dobrostanu   Kogo i co, i...

Pieniądze nie idą do ostatnich w kolejce… do siebie, cz.2 cyklu o wzorcach dobrostanu

PIENIĄDZE NIE PŁYNĄ DO OSTATNICH W KOLEJCE..., DLA SIEBIE?, CZ. 2 CYKLU O WZORCACH DOBROSTANU  TY, KTÓRY JESTEŚ W KOLEJCE DO...

Jak finansowy ” dupościsk” w Twoim rodzie, wpływa na Ciebie i Twój dobrostan, cz. 1 cyklu o wzorcach finansowych

Jak " dupościsk"  finansowy w rodzie  wpływa na Twój dobrostan, pieniądze, biznes i powodzenie Pieniądze to energia życia,...

Co robić po sesji ustawień systemowych

Co robić po sesji ustawień systemowych ? To pytanie, jakie  zadaje każda osoba, z którą pracuję w sesjach ustawień systemowych/...

Szukasz rozwiązań na problemy, czy problemów na rozwiązania?

SZUKASZ ROZWIĄZAŃ NA PROBLEMY, CZY PROBLEMÓW NA ROZWIĄZANIA?Jak to jest z Tobą, lub Twoimi podwładnymi? Szukasz rozwiązań na...

Widzę Cię cz.2

 Widzę Cię - cz.2 Z CZEGO SAM SIEBIE WYKLUCZASZ? Poprzedni wpis  o wykluczeniu dał popalić 😊 tym co czytali, tym co zrobili...

Widzę Cię

AVATAR I WYKLUCZENI Pamiętasz film Avatar? I to zdanie wypowiadane na powitane wśród Na ‘vi mieszkańców planety Pandora. WIDZĘ...

Ustawienia systemowe sukces

 Sukces przed Tobą. USTAŃ W SWOIM, NIE OGLĄDAJ SIĘ.Kanada. Ontario. Toronto. ...

Sukces Twoją Kulą U Nogi I Ciężarem

  Sukces Twoją kulą u nogi i ciężarem Opis sesji ustawienia- problem: sukces, który "kosztuje za dużo". Za zgodą...

Wygoda prowadzi do śmierci

  Wygoda prowadzi do śmierciWYGODA PROWADZI DO ŚMIERCI, czyli chu…, ale stabilnie, serio? 💀💀💀Możesz „przelecieć ten...

Intencje w biznesie

   Intencja w biznesie. Jak sobie  poradzić z TRUDNYM KONTRAHENTEM, WSPÓŁPRACOWNIKIEM, PODWŁADNYM,  Intencja to fundament....

ustawienia hellingera zdradzona zona

  Zamknięty silos Twoich uczućWrzuciło w tzw. Trudne relacje. Uwikłania- zdrady, kochanki.Wszyscy uwikłani.Przyszła do...

Energia Twoich pieniędzy- czy przyciągasz, czy odpychasz pieniądze

  Energia Twoich pieniędzy- przyciągasz pieniądze, czy odpychasz je ?MAMY CIĘ W DUPIE, TAK JAK TY NAS MASZ...To właśnie...

Czego nie chcesz zobaczyć, kiedy kryjesz się za stanowczymi biznesowymi przekonaniami

Coś od czego uciekasz, coś czego nie chcesz zobaczyć. Coś, co jest dla Ciebie tak ciężkie, że wybierasz „ciężar siły, kontroli, aktywności. Albo izolacji. Byle tylko nie dotrzeć do bólu. Bólu, który tak głęboko zepchnęłaś, że nawet nie wiesz, jak podstępnie wpływa na Twoje decyzje, wybory, otoczenie, w którym jesteś. Coś, co być może nawet nie jest Twoje. Jest czymś co niesiesz po przeszłych pokoleniach. Za babcię, co musiała sobie sam radzić albo za kogoś innego. Tego nawet nie wiesz. Ale to Ciebie dopada i boli.

Skutki blokowania kobiecej energii

I te 3 problemy:
1.Klienci od niej uciekają.
Przychodzą na sesje, potem rezygnują w połowie procesu. …
Z mężczyznami ten sam problem.
Znowu zainteresował się nią mężczyzna, który jest w związku….

Jak nie stoisz w swoim miejscu to umierasz, znikasz, niepostrzeżenie, donikąd

Zofia. Kobieta po 40 -tce .Lat 42. Teraz bez pracy. I zastanawia się jak zmienić swoje życie. Bo nie stoi w swoim miejscu. Czym to skutkuje?

Co rusza Twoją duszę w życiu i biznesie

Co rusza Twoją  duszę w życiu i biznesie?   Maciej. Szef firmy finansowej. Pracuję z nim od lat sześciu. Szkolenia,...

Jakie masz intecje do związku i co się dzieje, kiedy są inne niż…

” Tak to już jest z prawdą. Prawda jest niestrudzona. Nie zostawi Cię w spokoju. Zewsząd na Ciebie bezustannie napiera, pokazując, jak w istocie jest. To może drażnić. ”

Żyjesz w zgodzie z zasadami? To źle żyjesz

  Żyjesz w zgodzie z zasadami?  To źle żyjesz. Nie ma sensu życie w zgodzie z zasadami. Nie udaje się takie życie, kiedy...

Jak tracisz siłę przez alimenty- historia Anety

Jak tracisz siłę przez alimenty- historia Anety  PRAKTYCZNE ĆWICZENIE/ MEDYTACJA WZMACNIAJĄCE DOBRE RELACJE Z PIENIĘDZMI ,...

W Szacunku do Was Mężczyźni

  W Szacunku do Was MężczyźniCzy warto najpierw dać szacunek mężczyznom, czy go oczekiwać?Co zyskasz , jako kobieta...

Dlaczego Nie Powinnaś Egzekwować Umów

   DLACZEGO NIE WARTO  DOTRZYMYWAĆ UMÓW, DLACZEGO NIE WARTO EGZEKWOWAĆ UMÓW    Nie udaje się żadna relacja, ani prywatna,...

Sprawcza Ofiara Sukcesu

  Sprawcza Ofiara Sukcesu Dorota. 44 lata. Dyrektorka. Dzwoni do mnie, żeby się umówić na sesję. Właściwe to nie jest...

Konkurs Niewolniczek Sukcesu – W jakiej dyscyplinie przodujesz ?

  KONKURS NIEWOLNICZEK SUKCESU, W JAKIEJ DYSCYPLINIE PRZODUJESZ  Jak często definiujemy sukces jako kobiety? Jak dużo nas...

Jak Cię Widzą Mężczyźni Kobieto Sukcesu

Jak Cię Widzą Mężczyźni, Kobieto Sukcesu? Na co naprawdę zwracają uwagę mężczyźni u kobiet sukcesu? Co zyskujesz i co tracisz...

Jak się wkur…sz w sprawie swoich pieniędzy , Kobieto Sukcesu

Jak się kobieto sukcesu  WKUR…SZ W SPRAWIE SWOICH PIENIĘDZY Basia, lat 43. Pracuje jako handlowiec- ekspert, doskonała zresztą....

Kobieta I Biznes Za Kulisami, Sukces Przerażonej Dziewczynki W Garniturze

Kobieta I Biznes Za Kulisami, Sukces Przerażonej Dziewczynki W Garniturze Czy warto być silną i niezależną? Co się z Tobą...

Jak bardzo złe jest dawanie miłości? Dręczą Cię trudności w związku?

JAK BARDZO ZŁE JEST DAWANIE MIŁOŚCI   Dręczą Cię trudności w związku albo go nie ma, albo musisz coś w nim zmienić, bo Ci już...

Jaką maskę nosisz i co za nią ukrywasz?

Jaką maskę nosisz i co za nią ukrywasz? Ewelina-mistrzyni fasady i zimnych partnerów Lat 40. Prowadzi biuro rachunkowe w średnim...

Jaka jest cena za Twoje jaja, kobieto sukcesu?

Jaka jest cena za Twoje jaja, kobieto sukcesu? Renata. Lat 44. Właścicielka niewielkiej firmy usługowej. Się pojawiła na...

Jak empatią zabić mężczyznę.

JAK EMAPTIĄ ZABIĆ MĘŻCZYZNĘ? ANETA.  MISTRZYNI ROZUMIENIA I CZEKANIA, AŻ DRUGA STRONA ZROZUMIE. RATOWNICZKA WRĘCZ. Jak poprzez...

Jak poznać wartościowego mężczyznę?

Jak poznać wartościowego mężczyznę  1. Kim jest wartościowy mężczyzna? 2. Jak mężczyźni dzisiaj się zachowują wobec kobiet? 3....

Jak wyjść ze strefy lęku, wejść w strefę komfortu i żyć tak jak tego chcesz

W poprzednim wpisie, opisałam i dałam swoją definicję strefy komfortu. Która to definicja zaprzecza tej , jaka powszechnie...

Strefa komfortu? Naprawdę?

Strefa Komfortu?- Naprawdę? Pewnie znasz to powiedzenie, że aby coś zmienić trzeba wyjść poza strefę komfortu. I tak powtarzamy...

Co ma dusza do decyzji?

Jak podejmować efektywne decyzje?  Jak podejmować prawdziwie dobre decyzje? Na pewno  wiele razy w swoim życiu podejmowałeś...

Empatia według Indian Nawaho

Pewnie zastanawiasz się o co chodzi i kim są Indianie Nawaho. Nawaho – to jedno z liczniejszych plemion Indian w Ameryce...

Piekło jest zimne, piekło jest mroźne

Piekło jest zimne  Skąd takie zdanie i co chodzi? Jakiś czas temu rozmawiałam ze znajomym przez telefon. Rozmowa - głęboka ,...

A Ty, jakie masz intencje do związku?

Jakie są Twoje prawdziwe intencje do związku? „Intencje zawsze się dogrywają.” Długo nie rozumiałam tego zdania. Dzisiaj wiem ­...

Przed czym uciekałam ja, przed czym uciekasz ty?

W poprzednim artykule (TUTAJ) obiecałam, że  napiszę, przed czym to uciekałam przez ostatnie 20 lat, a może i dłużej. Jak do...

Co jest naprawdę dla Ciebie ważne, jakie masz priorytety

Co jest narawdę dla Ciebie ważne,jakie masz priorytety Kiedy ostatnio przyszło Ci na myśl pytanie- jak długo jeszcze...

Obfitość i Dobrobyt – Czy jest tym, co wszyscy myślimy?

Z czym się Tobie kojarzy obfitość i dobrobyt? Nie trzeba zgadywać. 95% ludzi utożsamia obfitość i dobrobyt z bogactwem...

Ready to Make a Change?

Nunc consequat justo eget enim finibus porta. Suspendisse orci nunc. Nunc consequat justo eget enim finibus porta. Suspendisse orci nunc.