Pomagam ustawić Ci  sfery Twojego życia  i emocje w dobrym porządku, tak abyś żył w spokoju, harmonii, radości.

Bo to Twój naturalny stan.

 • Z jednej strony sukces zawodowy, a życie prywatne leży.
 •  Sukces, który Cię wypalił, lub jest kulą o nogi, inne sfery życia leżą.
 • Albo kręcisz się wokół tych samych schematów w życiu, pracy, finansach, ciągle rte same blokady.
 • Twoje dominujące emocje to napięcie, stres, złość,smutek, blokada, zamrożenie, marazm, zawieszenie.
 • Brak celu, spójności. Te same cykle życiowe i zawodowe, finansowe straty, roller coaster.
 • relacje trudne, zamrożone.

To właśnie robię- pracuję z Tobą, abyś ustawił wreszcie swoje życie ( wszystkie jego aspekty)  , tak jak chcesz w głębi serca i duszy.

Jak to robię.

Opracowałam autorską metodę 3 U – UJRZYJ -USZANUJ -UWOLNIJ
Łączy ustawienia systemowe, duszy, pracę w przestrzeni serca,regres, kasację obciążeń rodowych, programów i schematów,  uwalnianie emocji,  wglądy jasnowidzące, praca w Czystym Świetle oraz coaching biznesowy.

Ważny jest Twój rezultat- czyli Twoja równowaga, harmonia w sercu, emocjach, swoich priorytetach, relacjach, biznesie, finansach.

biznes_z_sercem

A więc jesteś kochanką

To się dzieje. To jest. Jakie jest. Takie … kochanka.
„Ha, najpierw sobie wmawiałam, że to super układ. Bez zobowiązań. A ja się uważałam się za wyzwoloną i wolną kobietę. Śmiało się nazywałam – kochanka. Same plusy, przyjemności, żadnych obowiązków typowej żony.

czytaj dalej

JAK RAZ COŚ ZOBACZYSZ TO JUŻ TEGO NIE „ODZOBACZYSZ”

Coś od czego uciekasz, coś czego nie chcesz zobaczyć. Coś, co jest dla Ciebie tak ciężkie, że wybierasz „ciężar siły, kontroli, aktywności. Albo izolacji. Byle tylko nie dotrzeć do bólu. Bólu, który tak głęboko zepchnęłaś, że nawet nie wiesz, jak podstępnie wpływa na Twoje decyzje, wybory, otoczenie, w którym jesteś. Coś, co być może nawet nie jest Twoje. Jest czymś co niesiesz po przeszłych pokoleniach. Za babcię, co musiała sobie sam radzić albo za kogoś innego. Tego nawet nie wiesz. Ale to Ciebie dopada i boli.

czytaj dalej

Ustawienia hellingerowskie, archetypowe, terapie w Czystym Świetle, wglądy jasnowidzące w Twoje wzorce, sytuacje osobiste, biznesowe 

Z serca, czystej intencji, w CZYSTYM ŹRÓDLE,  logicznie, konkretnie, z rezultatem.  Kiedy  już wyczerpane zostały metody logiczne, psychologiczne, i ciągle tkwisz w tych samych schematach, problemach. To dusza woła o głos. Twoja Jasna Strona domaga się uwagi. 

Pomagam odzyskać Ci  równowagę wewnetrzną wolność od stresu, podejmować  trafne decyzje  osobiste i biznesowe w pełnej ZGODZIE ZE SOBĄ, TYM KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ  ( a o czym zapomniałeś) i Twoim NAJWYŻSZYM DOBREM, pracując na głębokim duchowym poziomie, z energią, Czystym Światłem, w Prawdzie.  

Lata pracy w biznesie , jako konsultant, trener biznesu wspierają pracę duchowa, przenosząc ją w obszar konkretnych rozwiązań i działań dla Najwyższego Twojego Dobra. 

Bo Ty, to osoba. A  wszystkie obszary Twojego życia wpływają na siebie.

Traktowanie ich osobno i tylko na poziomie logicznym  prowadzi do płytkich, krótkotrwałych, doraźnych rozwiązań.  To co wydaje się być problemem zawodowym lub w związku, lub finansach, to tylko wierzchołek góry lodowej. To iluzja Ego, że chodzi o związek,biznes, karierę czy finanse.Najpierw zawsze chodzi o Ciebie, Twoje schematy, Twoje wzorce, blokady energetyczne, na różnych poziomach Twojego istnienia. I tu dostaniesz dogłębne rozwiązania, na wszystkich poziomach swojego Ja. 

Abyś uzyskał/uzyskała długotrwałe, pozytywne efekty, potrzeba pracy na 3 poziomach: duchowym, emocjonalnym, i logicznym. 

Dlatego łączę metody duchowe: praca w przestrzeni serca, czystym świetle, polu morficznym,  konstelacje i ustawienia rodzinne, aspektowe, Metoda 3u – uwalnianie blokad emocjonalnych i uspokajanie pędzących myśli, METODA 100% ,  regres ( w tym w przeszłe wcielenia),WGLĄDY W PRZESZŁE WCIELENIA,  WGLĄDY  JASNOWIDZĄCE wspierające Twój Potencjał DUCHOWY, ŻYCIOWY, MATERIALNY, coaching biznesowy w różnych modelach, coaching prowokatywny oraz mentoring w biznesowych modelach.  Pracuje z Tobą na poziomie duszy, serca, emocji, i  konkretnych decyzji oraz planów działania we wszystkich obszarach twojego życia. 

W tym pomaga mi 20 letnia praktyka biznesowa, połączona teraz z głęboką pracą duchową. Bo wtedy jest prawdziwie. 

 

 1. Twoje relacje i związki dalekie są od ideału, i wikłasz się ciągle w te same schematy, trudności, zależności. 
 2. Chcesz zmiany, ale czujesz się zblokowany/ zablokowana  , aby podjąć konkretne działania. 
 3. Twój sukces zawodowy okupiony jest  brakiem równowagi w zdrowiu, relacjach, życiu prywatnym, własnych pasjach i radościach ( tego za mało) Pracujesz, osiągasz dużo, ale dawno przestało Cię to cieszyć, czujesz się wypalenie, zmęczenie.
 4. Potrzebujesz uporządkowania decyzji biznesowych i życiowych, podjęcia właściwych decyzji, a czujesz, że stoisz na rozdrożu i brakuje Ci KLAROWNOŚCI  co do dalszych działań. Na logikę wszystko wiesz, a coś Cię hamuje, zatrzymuje, uwiera. 
 5. Masz świadomość swoich przewag ( jako firma, jako osoba prywatna) a mimo to wikłasz się w te same z niższej półki schematy i decyzje. Coś , jakby niewidzialna siła kazała CI podejmować gorsze wybory…..
 6. Pracujesz dużo, ale to nie przekłada się na adekwatny sukces finansowy, ani też nie masz z tego satysfakcji. Robisz wszystko  trochę jak ROBOT.
 7. Kiedy dochodzi do Ciebie, że realizujesz cudze cele i oczekiwania, masz tego dosyć, i chcesz zacząć  realizować swoje cele. …Ale też nie wiesz do końca jakie są,  i w którą stronę ruszyć.
 8. Odczuwasz zmęczenie, permanentne stres i wewnętrzne podenerwowanie mimo tego, że wydaje się, że wszystko jest w porządku.
 9. Pracujesz w wolnym zawodzie ( trener, coach, terapeuta, doradca,) , i czujesz, że Twoja praca nie jest wynagradzana adekwatnie do Twoich umiejętności, dajesz się ” wykorzystywać” klientom, darmową rozdajesz swoją wiedzę. 
 10. Wikłasz się w te same toksyczne relacje i schematy w pracy i życiu prywatnym.
 11. Relacje osobiste dalekie od tego, czego pragniesz, wyczerpujące Cię, zamrażające, drenujące z sił życiowych,  utknięte i uwikłane.
 12. Relacje zawodowe, z pracownikami, podwładnymi  pełne są powtarzających się , niekorzystnych schematów.

KRAJÓW W KTÓRYCH PROWADZĘ SZKOLENIA

LAT DOŚWIADCZENIA

ZADOWOLONYCH UCZESTNIKÓW MOICH SZKOLEŃ

DNI NA SALI SZKOLENIOWEJ

Joanna Grabska – ZnanyLekarz.pl