fbpx

Pracuję z Tobą- w  TWOJEJ GŁÓWNEJ I FUNDAMENTALNEJ  SPRAWIE- miłości i  głębokiego szacunku do siebie. 

Bo jak to masz w sobie, to wszystko zaczyna się układać. 

 

Duchowo w ruchowi ku dobremu i pełnemu życiu, tu i teraz. Z konkretnymi rozwiązaniami i decyzjami w Twoim życiu, wszelkich jego aspektach. Bo i tak chodzi o Ciebie. 

Ustawienia systemowe, theta healing, metoda 3u – ujrzyj, uszanuj uwolnij, coaching biznesowy. Do celu. 

Pewnie w swoim życiu robisz, czy zrobiłeś wiele w kierunku swojego rozwoju.

I to jest piękne.  I ważne. 

Może chodzisz na terapię, może uprawiasz sporty, trzymasz dietę, uprawiasz jogę, znasz wiele metod i wieloma metodami już pracowałeś ze sobą. 

Albo jeszcze nie pracowałeś ze sobą.  I nie wiesz, od czego zacząć. I czujesz, że pora coś zmienić w swoim życiu. 

 I cały czas- JESTEŚ W TRYBIE- ” szukam rozwiązań, walczę ze sobą, ciągle coś  muszę odkryć, naprawić , zmienić, przepracować, żeby wreszcie… zasłużyć, być gotowym,  przepracowanym, dopiero wtedy coś zrobić. 

A pewne wzorce i schematy, trudności, uwikłania , z którymi pracowałeś powracają.

Albo powraca ” czarna dupa”, smutek, bezradność, żal, złość. 

A Ty czujesz się zmęczony, winny, bezsilny, bezradny. 

Tyle metod, i ciągle coś jeszcze do zrobienia. Tyle pracy. 

JESTEŚ CZŁOWIEKIEM.  

I to Cię upoważnia do Twoich upadków, niepowodzeń, utykania, zastygania, zamrażania, nawet jak  zrobiłeś/ zrobiłeś ze sobą wiele. 

Bo często w tej pracy – zapomnieliśmy o jednym NAJWAŻNIEJSZYM CZYNNIKU, KLUCZOWEJ INTENCJI, PODSTAWOWEJ POSTAWIE. 

ZAPOMNIELIŚMY,  kochać siebie. 

W tej całej niedoskonałości, błędach, upadkach, złości, wikłaniu się. 

Że w pracy nastawialiśmy się na pracowanie ze sobą, szukanie coraz to nowych sposób, aby oczyścić  się, wyzwolić, zdjąć blokady. 

A mniej na miłość do siebie ze wszystkim co stanowisz. 

I tu wszystko utykało. 

To jaką mam intencje pracy z Tobą- to  dużo czasu dać i pokazać Ci, że podstawa wszystkiego jest miłość do siebie, każdego aspektu siebie.  A metody mają Ci pomóc tą miłość wzmocnić, a nie naprawiać wiecznie wzorce, schematy, problemy.

NAJPIERW MIŁOŚĆ, POTEM RESZTA. 

Bo, jak będziesz mieć miłość do siebie, głęboki szacunek, uznasz wszystko w sobie- to zacznie się zmieniać wokół. 

Z tym właśnie pracuję z Tobą- duchowo, w ruchowi ku dobremu i pełnemu życiu, tu i teraz. Z konkretnymi rozwiązaniami i decyzjami w Twoim życiu, wszelkich jego aspektach. Bo i tak chodzi o Ciebie. 

Pokazuję, jak ukryte demony, zamiatane pod dywan w Tobie samym, firmie wpływają na Twoje wypalenie,  depresję, niechęć, frustrację. 

Zadaję Ci bardzo  otwierające umysł, serce i oczy pytania.

Na początku są niewygodne, potem przynoszą  ulgę i spokój wewnętrzny- przecież o to chodzi w życiu. 

I słyszę Cię, i widzę, i blisko Ciebie,  i szanuję co jest, takie jakie jest.  

Aby w Tobie zapanowała głęboka miłość, harmonia i równowaga ze sobą. 

Może czas popatrzeć w głąb duszy i serca? 

 

 Mam MBA i międzynarodowe doświadczenie trenersko konsultingowe,  i 25 lat doświadczenia w szkoleniach, mentoringu, projektach biznesowych- jestem konkretna. 

 Ustawienia systemowe, Poziomy świadomości,  theta healing practitioner, Identyfikacja trudnych obciążeń i kasacja wzorców rodowych, historycznych, duszy,  wglądy jasnowidzące, czytanie Twojego pola informacyjnego, jestem duchowa.  

To tylko metody. One pomóc mają w JEDNEJ RZECZY 

ŻEBYŚ MIAŁ WIĘCEJ MIŁOŚCI DO SIEBIE.  Wszystko. 

krajów, w których pracuję

lata doświadczenia w biznesie i pracy duchowej

zadowolonych uczestników

coachingów indywidualnych biznesowych i duchowych

Jak skorzystasz  i co zyskasz pracując ze mną?

W jakich sprawach pracuję z Tobą

Każdy obszar w życiu- ZWIĄZKI, BIZNES, FINANSE, RELACJE ZE SOBĄ , to  Twoje wzorce, schematy, programy rodzinne, które ” pchają” Cię w niechciane powtarzające się sytuacje i zachowania. 

Dlatego też można, a nawet trzeba  pracować z wieloma tematami.

Jesteś całością, i fałszywym przekonaniem jest ” specjalizacja” i zamykanie sie  do jednej sfery.

To jak traktujesz sam siebie wpływa na relacje, pracę, karierę.

Kiedy wydaje Ci się, że np zawodowo dobrze Ci idzie, a w związkach jest gorzej, to  zobacz, na ile praca może być formą ucieczki od siebie, swojej głębi. Wszystko wpływa na wszystko. Dlatego warto pracować całościowy- zaczynając od tematów, które najbardziej Cię bolą.

W tym pomocne jest moje doświadczanie i połączenie metod duchowych, emocjonalnych i biznesowych.

Wypalenie zawodowe,  PERMANENTNY STRES, nierównowaga i brak harmonii w różnych sferach ŻYCIA, powtarzające się sytuacje życiowe i zawodowe,  dylematy ZWIĄZANE z PODJĘCIEM  PRZEŁOMOWYCH decyzji i zmiany w ŻYCIU osobistym i zawodowym.

Z tym skutecznie pracuję- łącząc metody duchowe i biznesowe   w SPÓJNY CAŁOŚCIOWY SYSTEM, DZIĘKI KTÓREMU TWOJE SPRAWY ZNAJDUJĄ SZYBKIE, GŁĘBOKIE I STABILNE ROZWIĄZANIE dla TWOJEGO NAJWYŻSZEGO DOBRA.  

Metody pracy – jak pracuję z Tobą i firmą

Ustawienia systemowe hellingerowskie – kiedy  należy przyjrzeć się głębiej, odnaleźć rodowe przyczyny Twoich problemów, lub popatrzeć  na obecne sytuacje ” głęboko i bez dociekań umysłu”. Zobaczyć sprawy, jakie są. Zobaczyć, jak głębokie, ukryte ” dynamiki” wpływają na twoje życie, pracę, firmę. I rozwiązać te problemy- szybko i skutecznie.

Theta healing- kiedy ważne jest dotarcie do głebokich przyczyn powtarzalnych wzorców Twoich sytucji i zachowań, i kiedy potrzebujesz wyjsc z tego raz na zawsze. 

Koherencja serca i umysłu- kiedy potrzebujesz więcej energii i równowagi w życiu i pracy. Kiedy potrzebujesz poradzić sobie z trudnymi emocjami, zwiększyć odporność swej psychiki, zrównoważyć swoje  wnętrze, skontaktować się ze swoim sercem i  uczuciami, bo umysł już nie daje rady sam wszystkiego kontrolować.

 Metoda 3u – poziomy świadomości i uwalnianie trudnych emocji- kiedy  doskwiera opór, strach,  obawy, a trzeba dalej pracować i osiągać wyniki, i brakuje motywacji i zaangażowania.

Executive Coaching i mentoring biznesowy– kiedy  potrzeba struktury, celowości, wyniku, pytań, które pomagają uporządkować Twoje sprawy w biznesie.

Wglądy intuicyjne kiedy zgubiłeś kierunek, kręcisz się  wkoło, wikłasz się w sytuacje, których nie chcesz. Kiedy chcesz szybko zidentyfikować swoje kluczowe blokady i wzorce, które stoją za powtarzającymi się  niechcianymi już sytuacjami i relacjami w Twoim życiu.

 

Wypalony Zawodowo

  Cieszę się Twoim wypaleniem Ja wiem, że Ty wiesz, że jesteś w czarnej dupie. Tylko jeszcze trzymasz ostatni bastion, aby nikt tego nie zauważył. Tylko, że Ty widzisz to codziennie. – W sumie to ja nie wiem, co mam Ci powiedzieć – Ale ja jeszcze o nic nie…

Dlaczego godzisz się na mniej

DLACZEGO GODZISZ SIĘ NA MNIEJ?    Szefie- przestać godzić się na mniej … „Zapieprzam 16 godzin, sam sprzedaję więcej niż moi handlowcy. Oni- mało zaangażowania. Ja robię sam 50 % tej sprzedaży, co oni w piątkę. A firmy rozwijać nie ma kiedy.”    Jakimi…

Dajesz za dużo, a czy umiesz przyjąć?

DAJESZ ZA DUŻO, CZY UMIESZ PRZYJĄĆ? Nie wiem, czy wiesz, że dawanie za dużo od siebie – odstrasza i osłabia obdarowanego. Szczególnie mężczyznę. Naturalny ruch to: NAJPIERW JAKO KOBIETA PRZYJMUJESZ, ŻEBY DAĆ, PRZYJMUJESZ- DAJESZ. Kiedy za dużo dajesz, z siebie, swoim…

Czy jesteś ochłapożercą

CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ   CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ, CZY SMAKOSZEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WIBRACJI W SOBIE. To zobacz, jak to jest naprawdę z tobą, z Twoim zainteresowaniem sobą, z tym co przyjmujesz, z tym, na co się godzisz, z tym na ile dbasz o siebie, z tym jak…

Gloryfikacja trudu

TRUDNY klient, TRUDNY podwładny, TRUDNY szef, TRUDNE negocjacje, TRUDNY produkt TRUDNY rynek      Mówisz, mam trudnego klienta, pacjenta, petenta. Idziesz na szkolenie jak pracować z trudnym klientem, oczekując sposobów i metod, którymi go pokonasz,…

To bardzo niebezpieczne grać bezpiecznie

TO BARDZO NIEBEZPIECZNE GRAĆ BEZPIECZNIE     Tym razem mężczyzna.  Marcin, dajmy na to.  W koncernie.  Wysokie stanowisko. Od lat kilkunastu. Firma „powszechnie znana”. – Dostałem polecenie do Ciebie od znajomej. Była kiedyś. Mówi, że jesteś „magicznie…

Depresja agresja wina wstyd smutek

Depresja za  szerokim uśmiechem sukcesu  to ukryta agresja, a za agresją …  Weszła, uśmiechnięta, zadowolona, mocna, silna, dobrze ubrana. Dyrektor. Dyrektorka? Daniela. Lat 46. Dziarski uścisk dłoni. Zadbane paznokcie. -Herbata, kawa? – pytam. Herbata. Ziołowa….

JAK ” DUPOŚCISK” FINANSOWY POKAZUJE SIĘ W TWOICH ZACHOWANIACH, I CZYM SKUTKUJE W TWOIM RUCHU DO DOBROSTANU

Jak ” dupościsk”  finansowy pokazuje się w twoich  zachowaniach, i czym skutkuje w twoim ruchu do dobrostanu   Kogo i co, i jak wykluczasz z dobrostanu? Dzisiaj poczuj od razu to ćwiczenie  o finansach i odpowiedz sobie na pytania: Co wykluczasz, za kogo…

Pieniądze nie idą do ostatnich w kolejce… do siebie, cz.2 cyklu o wzorcach dobrostanu

PIENIĄDZE NIE PŁYNĄ DO OSTATNICH W KOLEJCE…, DLA SIEBIE?, CZ. 2 CYKLU O WZORCACH DOBROSTANU  TY, KTÓRY JESTEŚ W KOLEJCE DO SIEBIE? Który/ a jesteś w kolejce do siebie i czym to się przejawia w Twoim życiu? Przeczytaj cały post 🙂 ,i zrób to ćwiczenie- może boleć,…

Jak finansowy ” dupościsk” w Twoim rodzie, wpływa na Ciebie i Twój dobrostan, cz. 1 cyklu o wzorcach finansowych

Jak ” dupościsk”  finansowy w rodzie  wpływa na Twój dobrostan, pieniądze, biznes i powodzenie Pieniądze to energia życia, przepływu, wdzięczności, manifestacja dobrostanu, stania w swej mocy, miłości. To manifestacja zdrowego dawania i brania. Brania i przyjmowania….