Efektywnie łącząc duchowość i biznes. 

Rozpalam w Tobie ogień życia, o którym zapomniałeś. Energia ta ustawia sfery Twojego życia w naturalnej równowadze,  tak abyś żył w spokoju, harmonii, radości.

Nazywam się Joanna Grabska i pracuję ponad 21 lat jako trener / konsultant biznesowy, gdzie zajmowałam się zmianą postaw i rozwojem umiejętności handlowych i zarządczych w procesie zmiany. 

Od 6 lat pracuję  na głębokim poziomie duchowym (takim jest właściwy początek), energetycznym, wykorzystując  narzędzia biznesowe.

Bo dopiero dotknięcie tego co niewidzialne, ujawnienie ukrytych dynamik może dać pełne trwałe, głębokie rozwiązanie spraw (osobistych i firmowych).

biznes_z_sercem

Z czym zgłaszają się do mnie klienci na sesje  osobiste lub warsztaty.

 1. Twój sukces zawodowy okupiony jest  brakiem równowagi w zdrowiu, relacjach, życiu prywatnym, własnych pasjach i radościach ( tego za mało).Pracujesz, osiągasz dużo, ale dawno przestało Cię to cieszyć, czujesz się wypalenie, zmęczenie.
 2. Twoje relacje i związki dalekie są od ideału, i wikłasz się ciągle w te same schematy, trudności, zależności. Również zdrady, uwikłania. 
 3. Chcesz zmiany, ale czujesz się zblokowany/ zablokowana, aby podjąć konkretne działania.
 4. Potrzebujesz uporządkowania decyzji biznesowych i życiowych, podjęcia właściwych decyzji, a czujesz, że stoisz na rozdrożu i brakuje Ci KLAROWNOŚCI  co do dalszych działań. Na logikę wszystko wiesz, a coś Cię hamuje, zatrzymuje, uwiera. 
 5. Masz świadomość swoich przewag ( jako firma, jako osoba prywatna) a mimo to wikłasz się w te same z niższej półki schematy i decyzje. Coś, jakby niewidzialna siła kazała CI podejmować gorsze wybory…..
 6. Pracujesz dużo, ale to nie przekłada się na adekwatny sukces finansowy, ani też nie masz z tego satysfakcji. Robisz wszystko  trochę jak ROBOT.
 7. Kiedy dochodzi do Ciebie, że realizujesz cudze cele i oczekiwania, masz tego dosyć, i chcesz zacząć  realizować swoje cele. …Ale też nie wiesz do końca jakie są,  i w którą stronę ruszyć.
 8. Odczuwasz zmęczenie, permanentne stres i wewnętrzne podenerwowanie mimo tego, że wydaje się, że wszystko jest w porządku.
 9. Pracujesz w wolnym zawodzie ( trener, coach, terapeuta, doradca,) , i czujesz, że Twoja praca nie jest wynagradzana adekwatnie do Twoich umiejętności, dajesz się ” wykorzystywać” klientom, darmową rozdajesz swoją wiedzę.
 10. Wikłasz się w te same toksyczne relacje i schematy w pracy i życiu prywatnym.
 11. Relacje osobiste dalekie od tego, czego pragniesz, wyczerpujące Cię, zamrażające, drenujące z sił życiowych,  utknięte i uwikłane.
 12. Relacje zawodowe, z pracownikami, podwładnymi  pełne są powtarzających się , niekorzystnych schematów.

To właśnie robię- pracuję z Tobą, abyś ustawił wreszcie swoje życie ( wszystkie jego aspekty), tak jak chcesz w głębi serca i duszy.

SYSTEM 3U ™ 

Opracowałam autorską metodę 3 U – UJRZYJ -USZANUJ -UWOLNIJ
Łączy ona ustawienia systemowe, duszy, pracę w przestrzeni serca,regres, kasację obciążeń rodowych, programów i schematów,  uwalnianie emocji,  wglądy jasnowidzące, praca w Czystym Świetle oraz coaching biznesowy.

Dzięki połączeniu metod duchowych i biznesowych,szybko i skutecznie możesz dotrzeć do swoich emocjonalnych blokad, schematów rodowych, ” faktycznych intencji”, którymi się kierujesz, błędnych przekonań, wikłających programów i obciążeń na wielu poziomach istnienia. – UJRZYJ. 

Potem , po identyfikacji  wchodzisz w proces uszanowania, zgody i akceptacji, który stanowi grunt do oczyszczania programów,uświadamiania sobie skutków, oczyszczania intencji. USZANUJ 

Na oczyszczony grunt możesz  implementować zdrowe, naturalne wzorce, przekonania, programy, które potem zaczną przyciągać zdrowe relacje, sytuacje, służyć Ci w biznesie, i manifestować wszystko dla Twojego Najwyższego Dobra. UWOLNIJ, I ŻYJ W ZGODZIE Z NAJWYŻSZYM DOBREM.

Ważny jest Twój rezultat- czyli Twoja równowaga, harmonia w sercu, emocjach, swoich priorytetach, relacjach, biznesie, finansach.

KRAJÓW W KTÓRYCH PROWADZĘ SZKOLENIA

LAT DOŚWIADCZENIA

ZADOWOLONYCH UCZESTNIKÓW MOICH SZKOLEŃ

DNI NA SALI SZKOLENIOWEJ

Ustawienia hellingerowskie, archetypowe, terapie w Czystym Świetle, wglądy jasnowidzące w Twoje wzorce, sytuacje osobiste, biznesowe.

Z serca, czystej intencji, w CZYSTYM ŹRÓDLE,  logicznie, konkretnie, z rezultatem.  Kiedy  już wyczerpane zostały metody logiczne, psychologiczne, i ciągle tkwisz w tych samych schematach, problemach. To dusza woła o głos. Twoja Jasna Strona domaga się uwagi. 

 21 lat pracy w biznesie , jako konsultant, trener biznesu wspierają pracę duchowa, przenosząc ją w obszar konkretnych rozwiązań i działań dla Najwyższego Twojego Dobra. 

Bo Ty, to osoba. A  wszystkie obszary Twojego życia wpływają na siebie.

Traktowanie ich osobno i tylko na poziomie logicznym  prowadzi do płytkich, krótkotrwałych, doraźnych rozwiązań.  To co wydaje się być problemem zawodowym lub w związku, lub finansach, to tylko wierzchołek góry lodowej. To iluzja Ego, że chodzi o związek,biznes, karierę czy finanse.Najpierw zawsze chodzi o Ciebie, Twoje schematy, Twoje wzorce, blokady energetyczne, na różnych poziomach Twojego istnienia. I tu dostaniesz dogłębne rozwiązania, na wszystkich poziomach swojego Ja. 

Abyś uzyskał/uzyskała długotrwałe, pozytywne efekty, potrzeba pracy na 3 poziomach: duchowym, emocjonalnym, i logicznym. 

W tym pomaga mi 20 letnia praktyka biznesowa, połączona teraz z głęboką pracą duchową. Bo wtedy jest prawdziwie. 

Sukces Twoją Kulą U Nogi I Ciężarem

  Sukces Twoją Kulą U Nogi I Ciężarem Kiedy nie  masz równowagi w sobie. Kiedy sukcesem  kompensujesz  ból serca i duszy, który powstał- kiedy, od kogo? Kiedy do śmierci Ci bliżej niż do życia. Kiedy w ciągłej walce o mistrzostwo  tkwisz. Kiedy każdy dzień Mecz Życia,...

czytaj dalej

Wygoda prowadzi do śmierci

  Wygoda prowadzi do śmierci WYGODA PROWADZI DO ŚMIERCI, czyli chu…, ale stabilnie, serio? 💀💀💀 Możesz „przelecieć ten post”.Możesz też przystanąć i w spokoju, ciszy, ze sobą , przeczytać, zrobić to co napisane poniżej.. Tam gdzie na początku jest wygodnie, potem jest...

czytaj dalej

Od silosa do kondoma… w którym miejscu jesteś

  Od silosa do kondoma, zobacz w którym miejscu jesteś Ty? Wrzuciło w tzw. Trudne relacje. Uwikłania- zdrady, kochanki. Wszyscy. Przyszła do mnie. Tym razem ta żona. tzw. Zdradzana. Lato się zaczęło, coś przełom maja/ czerwca. Pani Dyrektor Finansowa. Umawiałyśmy się...

czytaj dalej

Kochanka, co dała za dużo

  KOCHANKA, CO DAJE  ZA DUŻO, UMIERA, ...POWOLI... Czekasz, kochanka, dajesz z siebie wiele, brak decyzji, kręcenie się w kółko w zamian.Twoje powolne umieranie w emocjach, powoli , niezauważalnie. Poczytaj. Taki mail dostałam w piątek, od kobiety (kochanka) Iza po...

czytaj dalej

A więc jesteś kochanką

To się dzieje. To jest. Jakie jest. Takie … kochanka.
„Ha, najpierw sobie wmawiałam, że to super układ. Bez zobowiązań. A ja się uważałam się za wyzwoloną i wolną kobietę. Śmiało się nazywałam – kochanka. Same plusy, przyjemności, żadnych obowiązków typowej żony.

czytaj dalej

Naprawa złamanych serc

  Naprawa złamanych serc- cierpisz z powodu mężczyny?  “- Czy to Biuro Napraw? Dział Reperacji Złamanych Serce? – Do usług. Co się stało? – Wiadomo! Serce mi złamał! – A jakim cudem pani na to pozwoliła? – A czy mnie ktoś pytał??? Machnął ręką, drań, a serce w drobny...

czytaj dalej

JAK RAZ COŚ ZOBACZYSZ TO JUŻ TEGO NIE „ODZOBACZYSZ”

Coś od czego uciekasz, coś czego nie chcesz zobaczyć. Coś, co jest dla Ciebie tak ciężkie, że wybierasz „ciężar siły, kontroli, aktywności. Albo izolacji. Byle tylko nie dotrzeć do bólu. Bólu, który tak głęboko zepchnęłaś, że nawet nie wiesz, jak podstępnie wpływa na Twoje decyzje, wybory, otoczenie, w którym jesteś. Coś, co być może nawet nie jest Twoje. Jest czymś co niesiesz po przeszłych pokoleniach. Za babcię, co musiała sobie sam radzić albo za kogoś innego. Tego nawet nie wiesz. Ale to Ciebie dopada i boli.

czytaj dalej

Co rusza Twoją duszę w życiu i biznesie

Co rusza Twoją  duszę w życiu i biznesie?   Maciej. Szef firmy finansowej. Pracuję z nim od lat sześciu. Szkolenia, projekty, rekrutacje.  Typowe biznesowe sprawy. Dwa lata temu. Zimowe popołudnie, siedzimy w jego biurze. Pyta mnie: Słuchaj no, robimy te szkolenia,...

czytaj dalej
Joanna Grabska - ZnanyLekarz.pl