Pokazuję, jak ukryte demony, zamiatane pod dywan ” w Tobie samym i firmie wpływają na Twoje wypalenie, niechęć, bycie w czarnej d…, Twoją sprzedaż, motywację zespołu i realne wyniki finansowe.

Zadaję Ci bardzo niewygodne i otwierające umysł, serce i oczy pytania.
I słyszę Cię, i widzę, i szanuję co jest, takie jakie jest.  

Aby w życiu i firmie zapanowały spokój, równowaga i harmonia. 

Może czas popatrzeć w głąb duszy i serca? 

a

 Mam MBA i 25 lat doświadczenia w szkoleniach, mentoringu, projektach biznesowych- jestem konkretna. 

Mam dar jasnowidzenia, pracuję  terapiami duchowymi- jestem duchowa. 

 

Moimi klientami są właściciele, prezesi, szefowie firm,  którzy czują, że dobrnęli do ściany, sprawy wymykają się spod kontroli, utknęli w niewidzialnym labiryncie powtarzalnych schematów i niemocy.
Tacy, którzy potrzebują harmonii w życiu, równowagi, spokoju we wszystkich sferach życia. 

I mają intencję zmienić coś, ruszyć do przodu, uporządkować firmę, zweryfikować strategię i wprowadzić zmiany, które gotowi są zacząć od siebie. 

Bo biznes ma Ci służyć, nie Ty jemu. 

W sesjach 1 na 1 i warsztatach Przeprowadzania Efektywnej Zmiany dla Twojej firmy.
Bo diabeł tkwi w szczegółach, których nie widać.

 

W jakich sprawach pracuję z Tobą

Każdy obszar w życiu- ZWIĄZKI, BIZNES, FINANSE, RELACJE ZE SOBĄ , to  Twoje wzorce, schematy, programy rodzinne, które " pchają" Cię w niechciane powtarzające się sytuacje i zachowania. 

Dlatego też można, a nawet trzeba  pracować z wieloma tematami.

Jesteś całością, i fałszywym przekonaniem jest " specjalizacja" i zamykanie sie  do jednej sfery.

To jak traktujesz sam siebie wpływa na relacje, pracę, karierę.

Kiedy wydaje Ci się, że np zawodowo dobrze Ci idzie, a w związkach jest gorzej, to  zobacz, na ile praca może być formą ucieczki od siebie, swojej głębi. Wszystko wpływa na wszystko. Dlatego warto pracować całościowy- zaczynając od tematów, które najbardziej Cię bolą.

W tym pomocne jest moje doświadczanie i połączenie metod duchowych, emocjonalnych i biznesowych.

Wypalenie zawodowe,  PERMANENTNY STRES, nierównowaga i brak harmonii w różnych sferach ŻYCIA, powtarzające się sytuacje życiowe i zawodowe,  dylematy ZWIĄZANE z PODJĘCIEM  PRZEŁOMOWYCH decyzji i zmiany w ŻYCIU osobistym i zawodowym.

Z tym skutecznie pracuję- łącząc metody duchowe i biznesowe   w SPÓJNY CAŁOŚCIOWY SYSTEM, DZIĘKI KTÓREMU TWOJE SPRAWY ZNAJDUJĄ SZYBKIE, GŁĘBOKIE I STABILNE ROZWIĄZANIE dla TWOJEGO NAJWYŻSZEGO DOBRA.  

Metody pracy - jak pracuję z Tobą i firmą

Ustawienia systemowe hellingerowskie - kiedy  należy przyjrzeć się głębiej, odnaleźć rodowe przyczyny Twoich problemów, lub popatrzeć  na obecne sytuacje " głęboko i bez dociekań umysłu". Zobaczyć sprawy, jakie są. Zobaczyć, jak głębokie, ukryte " dynamiki" wpływają na twoje życie, pracę, firmę. I rozwiązać te problemy- szybko i skutecznie.

Koherencja serca i umysłu- kiedy potrzebujesz więcej energii i równowagi w życiu i pracy. Kiedy potrzebujesz poradzić sobie z trudnymi emocjami, zwiększyć odporność swej psychiki, zrównoważyć swoje  wnętrze, skontaktować się ze swoim sercem i  uczuciami, bo umysł już nie daje rady sam wszystkiego kontrolować.

 Metoda 3u – poziomy świadomości i uwalnianie trudnych emocji- kiedy  doskwiera opór, strach,  obawy, a trzeba dalej pracować i osiągać wyniki, i brakuje motywacji i zaangażowania.

Executive Coaching i mentoring biznesowy- kiedy  potrzeba struktury, celowości, wyniku, pytań, które pomagają uporządkować Twoje sprawy w biznesie.

Wglądy intuicyjne kiedy zgubiłeś kierunek, kręcisz się  wkoło, wikłasz się w sytuacje, których nie chcesz. Kiedy chcesz szybko zidentyfikować swoje kluczowe blokady i wzorce, które stoją za powtarzającymi się  niechcianymi już sytuacjami i relacjami w Twoim życiu.

 

krajów, w których pracuję

lata doświadczenia w biznesie i pracy duchowej

zadowolonych uczestników

coachingów indywidualnych biznesowych i duchowych

Potrzebujesz przyjrzeć się głębiej  temu co dzieje się w Tobie lub firmie. Co dzieje się pod powierzchnią- i nieuchwytnie  wpływa na realne sytuacje? 

A może doskwiera Ci  wypalenie, stres, brak motywacji i  zgubienie sensu tego co robisz? 

Potrzebujesz zmiany, ruszenia z miejsca, bo czujesz, jakby wszytko utknęło w Twoim życiu, wikłasz się ciągle w te same  niechciane relacje, schematy, układy? 

Albo tkwisz w czymś, co już a dawno jest martwe- np. spółka,  praca, związek i nie wiesz, co zrobić, aby nikogo nie skrzywdzić i być jednocześnie w zgodzie ze sobą?  

Jak skorzystasz  i co zyskasz pracując ze mną?

Więcej radości

Kiedy zaczniesz uznawać i  uszanowywać siebie, jako istotę, zdejmiesz fasady i maski, popatrzysz na siebie " łaskawie". Wtedy poczujesz lekkość radość i harmonię ze sobą. A te stanowić zaczną główny napęd Twoich działań. Wtedy Twoje cele i strategie zbudowane będą efektywne, karmiące i inspirujące.

 Więcej dobrostanu

Dobrostan to pełnia wszystkiego. Miłości, prawdziwy zdrowych relacji, pasji, pieniędzy. Zaczniesz chwytać tą równowagę w sobie. Zwolnisz się z blokujących przekonań i spaczonego obrazu na temat pieniędzy, pracy, relacji. Tak, aby wszystko stanowiło jednię i harmonię. Tylko wtedy jest dobrostan.

Szybszy rozwój

Gdy sięgasz do głębi swojego serca i duszy, wtedy szybki i naturalny rozwój jest Twoim udziałem. Bo  udaje się cel i strategia, kiedy  bierzesz pod uwagę swego serca i głos duszy. Najpierw tam się zatrzymamy, aby pójść efektywnie do przodu.

Plan, rozwiązanie, strategia

Zrewidujesz, to co było do tej pory. Dzięki wewnetrznej harmonii, teraz łatwiej i efektywniej zbudujesz swoje cele, strategie biznesowe i życiowe. To samo, a zupełnie inaczej. Lżej, efektywnie, w zgodzie ze sobą. 

Dlaczego godzisz się na mniej

DLACZEGO GODZISZ SIĘ NA MNIEJ..?    W jakich obszarach swojego życia godzisz się na mniej? Na mniej szacunku. Na mniej radości. Na mniej miłości.  Na mniej pieniędzy.  Na mniej szczęścia.  Na mniej prawdy.  Na mniej spokoju.  Na czego mniej Ty się godzisz  w...

Kochanka to kobieta podobna do żony, tylko inaczej

Kochanka to taka druga mama, jak żona, tylko dobra i miła, i bardziej empatyczna. I bardziej dająca,  i bardziej wyrozumiała.  U kochanki jest się wysłuchanym, u żony jest się „ustawionym i wychowanym”. U kochanki jest swoboda, u żony dyscyplina i porządek. U kochanki...

Kto zdradza najczęściej

KTO ZDRADZA NAJCZĘŚCIEJ KTO ZDRADZA NAJBARDZIEJ ? Dzisiaj kolejna- TRÓJKĄCIE UWIKŁANIA. TRÓJKĄCIE DRAMATYCZNYM ZDRADY  Wczoraj było o zdradzonych kobietach. 💔💔💔Kto zdradza? Jakie programy, nieświadome wzorce, dynamiki w relacji i dynamiki osobiste, pchają mężczyzn i...

Czy należysz do kobiet narażonych na zdradę

CZY NALEŻYSZ DO KOBIET NARAŻONYCH NA ZDRADĘ  Czy należysz do kobiet narażonych na zdradę Tak, wiem, portal biznesowy. I ludzki. A to sprawa, z którą na co dzień mam do czynienia. W pracy. Z biznesem. Z kobietami biznesu. Jak prowokujesz zdradę, nawet o tym nie...

JAK WYJŚĆ Z UWIKŁANEJ, TRUDNEJ, TOKSYCZNEJ RELACJI KOCHANKI

 JAK WYJŚĆ Z UWIKŁANEJ, TRUDNEJ, TOKSYCZNEJ RELACJI kochanki? Jesteś bohaterką żebrania o uczucia?  W roli kochanki.❣️ Rola KOCHANKI-to ten przykład uwikłania. Za dobrą żona, zresztą też. Nawet, jeśli NIE jesteś w tej roli, to zobacz, czy pewne schematy mogą Ciebie...

Dajesz za dużo, a czy umiesz przyjąć?

DAJESZ ZA DUŻO, CZY UMIESZ PRZYJĄĆ? Nie wiem, czy wiesz, że dawanie za dużo od siebie - odstrasza i osłabia obdarowanego. Szczególnie mężczyznę. Naturalny ruch to: NAJPIERW JAKO KOBIETA PRZYJMUJESZ, ŻEBY DAĆ, PRZYJMUJESZ- DAJESZ. Kiedy za dużo dajesz, z siebie, swoim...

Czy jesteś ochłapożercą

CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ   CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ, CZY SMAKOSZEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WIBRACJI W SOBIE. To zobacz, jak to jest naprawdę z tobą, z Twoim zainteresowaniem sobą, z tym co przyjmujesz, z tym, na co się godzisz, z tym na ile dbasz o siebie, z tym jak...

Gloryfikacja trudu

TRUDNY klient, TRUDNY podwładny, TRUDNY szef, TRUDNE negocjacje, TRUDNY produkt TRUDNY rynek      Mówisz, mam trudnego klienta, pacjenta, petenta. Idziesz na szkolenie jak pracować z trudnym klientem, oczekując sposobów i metod, którymi go pokonasz,...

To bardzo niebezpieczne grać bezpiecznie

TO BARDZO NIEBEZPIECZNE GRAĆ BEZPIECZNIE     Tym razem mężczyzna.  Marcin, dajmy na to.  W koncernie.  Wysokie stanowisko. Od lat kilkunastu. Firma „powszechnie znana”. - Dostałem polecenie do Ciebie od znajomej. Była kiedyś. Mówi, że jesteś „magicznie...

Depresja agresja wina wstyd smutek

Depresja za  szerokim uśmiechem sukcesu  to ukryta agresja, a za agresją …  Weszła, uśmiechnięta, zadowolona, mocna, silna, dobrze ubrana. Dyrektor. Dyrektorka? Daniela. Lat 46. Dziarski uścisk dłoni. Zadbane paznokcie. -Herbata, kawa? – pytam. Herbata. Ziołowa....