aPokazuję, jak ukryte demony, zamiatane pod dywan ” w Tobie samym i firmie wpływają na Twoje wypalenie,  depresję, niechęć, a w biznesie na  Twoją sprzedaż, motywację zespołu i realne wyniki finansowe. Bo biznes ma Ci służyć, nie być Twoim Panem. 

Zadaję Ci bardzo  otwierające umysł, serce i oczy pytania.

Na początku są niewygodne, potem przynoszą  ulgę i spokój wewnętrzny- przecież o to chodzi w życiu. 
I słyszę Cię, i widzę, i szanuję co jest, takie jakie jest.  

Aby w życiu i firmie zapanowały spokój, równowaga i harmonia. 

Może czas popatrzeć w głąb duszy i serca? 

 Mam MBA i międzynarodowe doświadczenie trenersko konsultingowe,  i 25 lat doświadczenia w szkoleniach, mentoringu, projektach biznesowych- jestem konkretna. 

 Ustawienia systemowe, Poziomy świadomości,  theta healing practitoner, Identyfikacja trudnych obciążeń i kasacja wzorców rodowych, historycznych, duszy,  wglądy jasnowidzące, czytanie Twojego pola informacyjnego, jestem duchowa.  

Dzięki temu połączeniu szybko i dogłębnie docieram z tobą do źródeł problemu, i szybszych rozwiązań Twoich spraw biznesowych i osobistych. Tam , gdzie tradycyjne metody nie zdały egzaminu. 

Moimi  głównymi klientami są właściciele, prezesi, szefowie firm,  którzy czują, że dobrnęli do ściany,  są wypaleni  i zmęczeni, w czarnej dupie,  sprawy wymykają się spod kontroli, utknęli w niewidzialnym labiryncie powtarzalnych schematów w życiu i pracy. 

I mają intencję zmienić coś, ruszyć do przodu, uporządkować firmę, zweryfikować strategię i wprowadzić zmiany, które gotowi są zacząć od siebie. 

Bo biznes ma Ci służyć, nie Ty jemu. 

 

krajów, w których pracuję

lata doświadczenia w biznesie i pracy duchowej

zadowolonych uczestników

coachingów indywidualnych biznesowych i duchowych

Jak skorzystasz  i co zyskasz pracując ze mną?

W jakich sprawach pracuję z Tobą

Każdy obszar w życiu- ZWIĄZKI, BIZNES, FINANSE, RELACJE ZE SOBĄ , to  Twoje wzorce, schematy, programy rodzinne, które " pchają" Cię w niechciane powtarzające się sytuacje i zachowania. 

Dlatego też można, a nawet trzeba  pracować z wieloma tematami.

Jesteś całością, i fałszywym przekonaniem jest " specjalizacja" i zamykanie sie  do jednej sfery.

To jak traktujesz sam siebie wpływa na relacje, pracę, karierę.

Kiedy wydaje Ci się, że np zawodowo dobrze Ci idzie, a w związkach jest gorzej, to  zobacz, na ile praca może być formą ucieczki od siebie, swojej głębi. Wszystko wpływa na wszystko. Dlatego warto pracować całościowy- zaczynając od tematów, które najbardziej Cię bolą.

W tym pomocne jest moje doświadczanie i połączenie metod duchowych, emocjonalnych i biznesowych.

Wypalenie zawodowe,  PERMANENTNY STRES, nierównowaga i brak harmonii w różnych sferach ŻYCIA, powtarzające się sytuacje życiowe i zawodowe,  dylematy ZWIĄZANE z PODJĘCIEM  PRZEŁOMOWYCH decyzji i zmiany w ŻYCIU osobistym i zawodowym.

Z tym skutecznie pracuję- łącząc metody duchowe i biznesowe   w SPÓJNY CAŁOŚCIOWY SYSTEM, DZIĘKI KTÓREMU TWOJE SPRAWY ZNAJDUJĄ SZYBKIE, GŁĘBOKIE I STABILNE ROZWIĄZANIE dla TWOJEGO NAJWYŻSZEGO DOBRA.  

Metody pracy - jak pracuję z Tobą i firmą

Ustawienia systemowe hellingerowskie - kiedy  należy przyjrzeć się głębiej, odnaleźć rodowe przyczyny Twoich problemów, lub popatrzeć  na obecne sytuacje " głęboko i bez dociekań umysłu". Zobaczyć sprawy, jakie są. Zobaczyć, jak głębokie, ukryte " dynamiki" wpływają na twoje życie, pracę, firmę. I rozwiązać te problemy- szybko i skutecznie.

Theta healing- kiedy ważne jest dotarcie do głebokich przyczyn powtarzalnych wzorców Twoich sytucji i zachowań, i kiedy potrzebujesz wyjsc z tego raz na zawsze. 

Koherencja serca i umysłu- kiedy potrzebujesz więcej energii i równowagi w życiu i pracy. Kiedy potrzebujesz poradzić sobie z trudnymi emocjami, zwiększyć odporność swej psychiki, zrównoważyć swoje  wnętrze, skontaktować się ze swoim sercem i  uczuciami, bo umysł już nie daje rady sam wszystkiego kontrolować.

 Metoda 3u – poziomy świadomości i uwalnianie trudnych emocji- kiedy  doskwiera opór, strach,  obawy, a trzeba dalej pracować i osiągać wyniki, i brakuje motywacji i zaangażowania.

Executive Coaching i mentoring biznesowy- kiedy  potrzeba struktury, celowości, wyniku, pytań, które pomagają uporządkować Twoje sprawy w biznesie.

Wglądy intuicyjne kiedy zgubiłeś kierunek, kręcisz się  wkoło, wikłasz się w sytuacje, których nie chcesz. Kiedy chcesz szybko zidentyfikować swoje kluczowe blokady i wzorce, które stoją za powtarzającymi się  niechcianymi już sytuacjami i relacjami w Twoim życiu.

 

Wypalony Zawodowo

  Cieszę się Twoim wypaleniem Ja wiem, że Ty wiesz, że jesteś w czarnej dupie. Tylko jeszcze trzymasz ostatni bastion, aby nikt tego nie zauważył. Tylko, że Ty widzisz to codziennie. - W sumie to ja nie wiem, co mam Ci powiedzieć - Ale ja jeszcze o nic nie...

Dlaczego godzisz się na mniej

DLACZEGO GODZISZ SIĘ NA MNIEJ?    Szefie- przestać godzić się na mniej … „Zapieprzam 16 godzin, sam sprzedaję więcej niż moi handlowcy. Oni- mało zaangażowania. Ja robię sam 50 % tej sprzedaży, co oni w piątkę. A firmy rozwijać nie ma kiedy.”    Jakimi...

Dajesz za dużo, a czy umiesz przyjąć?

DAJESZ ZA DUŻO, CZY UMIESZ PRZYJĄĆ? Nie wiem, czy wiesz, że dawanie za dużo od siebie - odstrasza i osłabia obdarowanego. Szczególnie mężczyznę. Naturalny ruch to: NAJPIERW JAKO KOBIETA PRZYJMUJESZ, ŻEBY DAĆ, PRZYJMUJESZ- DAJESZ. Kiedy za dużo dajesz, z siebie, swoim...

Czy jesteś ochłapożercą

CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ   CZY JESTEŚ OCHŁAPOŻERCĄ, CZY SMAKOSZEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WIBRACJI W SOBIE. To zobacz, jak to jest naprawdę z tobą, z Twoim zainteresowaniem sobą, z tym co przyjmujesz, z tym, na co się godzisz, z tym na ile dbasz o siebie, z tym jak...

Gloryfikacja trudu

TRUDNY klient, TRUDNY podwładny, TRUDNY szef, TRUDNE negocjacje, TRUDNY produkt TRUDNY rynek      Mówisz, mam trudnego klienta, pacjenta, petenta. Idziesz na szkolenie jak pracować z trudnym klientem, oczekując sposobów i metod, którymi go pokonasz,...

To bardzo niebezpieczne grać bezpiecznie

TO BARDZO NIEBEZPIECZNE GRAĆ BEZPIECZNIE     Tym razem mężczyzna.  Marcin, dajmy na to.  W koncernie.  Wysokie stanowisko. Od lat kilkunastu. Firma „powszechnie znana”. - Dostałem polecenie do Ciebie od znajomej. Była kiedyś. Mówi, że jesteś „magicznie...

Depresja agresja wina wstyd smutek

Depresja za  szerokim uśmiechem sukcesu  to ukryta agresja, a za agresją …  Weszła, uśmiechnięta, zadowolona, mocna, silna, dobrze ubrana. Dyrektor. Dyrektorka? Daniela. Lat 46. Dziarski uścisk dłoni. Zadbane paznokcie. -Herbata, kawa? – pytam. Herbata. Ziołowa....

JAK ” DUPOŚCISK” FINANSOWY POKAZUJE SIĘ W TWOICH ZACHOWANIACH, I CZYM SKUTKUJE W TWOIM RUCHU DO DOBROSTANU

Jak " dupościsk"  finansowy pokazuje się w twoich  zachowaniach, i czym skutkuje w twoim ruchu do dobrostanu   Kogo i co, i jak wykluczasz z dobrostanu? Dzisiaj poczuj od razu to ćwiczenie  o finansach i odpowiedz sobie na pytania: Co wykluczasz, za kogo...

Pieniądze nie idą do ostatnich w kolejce… do siebie, cz.2 cyklu o wzorcach dobrostanu

PIENIĄDZE NIE PŁYNĄ DO OSTATNICH W KOLEJCE..., DLA SIEBIE?, CZ. 2 CYKLU O WZORCACH DOBROSTANU  TY, KTÓRY JESTEŚ W KOLEJCE DO SIEBIE? Który/ a jesteś w kolejce do siebie i czym to się przejawia w Twoim życiu? Przeczytaj cały post 🙂 ,i zrób to ćwiczenie- może boleć,...

Jak finansowy ” dupościsk” w Twoim rodzie, wpływa na Ciebie i Twój dobrostan, cz. 1 cyklu o wzorcach finansowych

Jak " dupościsk"  finansowy w rodzie  wpływa na Twój dobrostan, pieniądze, biznes i powodzenie Pieniądze to energia życia, przepływu, wdzięczności, manifestacja dobrostanu, stania w swej mocy, miłości. To manifestacja zdrowego dawania i brania. Brania i przyjmowania....